Primera - Bilbao odneo bod sa 'Mestalje'

• 09. mart 2014.

• 22:57

U poslednjoj utakmici nedeljnog programa u Primeri, Valensija i Bilbao su na 'Mestalji' podelili bodove.

Posle dve pobede bez primljenog gola, Bilbao je u nedelju gostovao na 'Mestalji', protiv Valensije u okviru 27. kola Primere.

Baskijci su i ovog puta ostavili dobar utisak, iako nisu uspeli da nastave seriju pobeda, a meč je završen rezultatom 1:1.

Bolje je počela Valensija, koja je u 23. minutu meča došla i do vodećeg pogotka. Odlično je tada sa desne strane terena centrirao Feguli u peterac gde je najspretniji bio Pako, koji trese mrežu golmana Iraizoza - 1:0.

Minimalno vođstvo Valensija je održala do osmog minuta drugog poluvremena, kada je dosuđen jedanaesterac za goste, a siguran sa bele tačke bio je Aduriz za, ispostavilo se, konačnih 1:1.

Bilbao je i dalje čvrsto na četvrtoj poziciji na tabeli, dok je Valensija sada na deobi osmog mesta sa 36 osvojenih bodova.

Golove sa Mestalje pogledajte OVDE, a od ostalih današnjih mečeva je u prvom planu bila pobeda Reala nad Levanteom.