Primera - Bilbao odneo bod iz Viga

• 10. februar 2014.

• 23:56

Poslednja utakmica 23. kola španske Primere odigrana je u Vigu, gde je Selta pred svojim navijačima osvojila bod protiv Bilbaa.

Fudbaleri Selte i Bilbaa igrali su u ponedeljak uveče nerešeno, bez golova, 0:0, u utakmici kojom je kompletirano 23. kolo Primere.

Ishod kojim mogu da budu zadovoljni i jedni i drugi, mada je domaći tim tokom meča imao više od igre.

Pogotovo se to odnosi na prvo poluvreme, kada je od nekoliko dobrih prilika za Seltu, najbolja bila ona iz 43. minuta, kada je šut Čarlsa zaustavila stativa gola gostiju.

Bilbao je u nastavku pripretio preko Munijaina, a u poslednjim trenucima meča Selta je imala još jednu odličnu priliku, ali je lopta završila tik iznad prečke.

Baskijcu su se ovim bodom učvrstili na četvrtom mestu na tabeli, a Selta je i dalje u ''zlatnoj sredini''.