Primera - Betis igrao fudbal, Real odneo sva tri boda, domaćinu presudio bivši "Betikos"!

nedelja 13.01.2019.
22:39

Sebaljos bio koban po svoj bivši klub u samom finišu susreta.

EPA-EFE/RAUL CARO

U 19. kolu španske Primere, fudbaleri Reala iz Madrida ostvarili su pobedu u gostima pošto su savladali Betis sa 2:1.

Ekipa Kikea Setijena imala je terensku inicijativu od samog početka susreta, ali "Kraljevski klub" je bio taj koji je stigao do vođstva u 13. minutu kada je Luka Modrić matirao Lopeza.

Nakon pregledanog VAR snimka pogodak je priznat.

U drugom poluvremenu smo videli više prilika na obe strane, prvu je propustio Betis pošto je Gvardado bio neprecizan.

Međutim, da velike ekipe pobeđuju i kada ne blistaju potvrdio je Dani Sebaljos koji je u 88. minutu zatresao mrežu svog nekadašnjeg kluba i doneo jako vrednu pobedu Real Madridu.

14 Komentara

Luka Knezevic
Monday, 14.01.2019
00:27

ne razumem..,jel u Španiji uveden VAR zvanično,ili ne? ili se koristi svaki drugi vikend?

JC\'90
00:10

Kakva steta. Polagao sam nade u Betis. Mislio sam da mogu i dl 3 boda

Sir Alex
00:05

Gledao sam kraj utakmice. Zato neka me neko ispravi ako grešim. Posed lopte Reala 27%?!?! Mislim da je to nedopustivo bilo koje ekipe tog kalibra.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
00:00

Real u prvom poluvremenu sjajan,nisu dozvolili betisu priliku,sjajno pravili presing gde se pogotovo isticao Benzema...nova formacija koja je Karvahalu i Reguilonu dala puno prostora na stranama gde su pravili ogroman visak i otvarali prostor u sredini...izlaskom Benzeme igra Reala je mnogo pala eto koliko je on znacajan za igru,zna kako da se krece i da vrsi presing dok Kristo pojma nije imao

Wolverine
Sunday, 13.01.2019
23:47

Uprkos užasnoj igri, bez pola tima i uprkos tome što su dobili neregularan gol, pobijediše - ne znaju ni sami kako.

conecorleone
23:46

Losa igra se nastavlja ali bitna 3 boda u borbi za LS,sudjenje Ajtekinovsko na strani domacina ali to na stranu Betis je izgledao kao bolja ekipa i to je nedopustivo,sta da ocekujemo u LS i nastavku sezone,forma mora da se podigne 2x vise da bi bili konkurentni u Evropi.

Rasel Krou
23:44

I u redovnim okolnostima tesko gostovanje a obzirom na formu i izostanak 4-5 prvotimaca moze se reci i pakleno gostovanje. Velika tri boda protiv odlicnog Betisa. Raduje me sto su mladi igraci dobili priliku ali kada je Valverde promasio onih 1 na 1 u prvom poluvremenu, upropastio odlicnu asistenciju Viniciusa i priliku da se rijesi mec pobjesnio sam. Ali dobro, najbitnija su 3 boda, bice ovo sve bolje i bolje, na ovakvim utakmicama sazrijevaju mladi igraci koji nesumnjivo imaju talenat. Hala Madrid!

Badr Hari
23:41

Betis je morao da računa sa tim da je Realu dozvoljeno igranje rukama u svom šesnaestercu i da nije dovoljno da ih oduče od fudbala da bi pobedili. Mada su i sami krivi za katastrofalno postavljen živi zid, koji je smetao jedino golmanu Betisa.

Dimebag Darrell
23:47

Ruka niie bila, pogledaj bolje. Ali iskreno, volio sam da su izgubili, treba mijenjati trenera.

Sinisa Ckeme Zdrnja
23:51

Ajde ne lupetaj kakve ruke a to sto je Real dobio gol iz ofsajda unatoč pregledanju vara i očiglednom ofsajdu..

GO HARD
23:41

Betis igrao fudbal, pomislio bih da je Betis usao u nebrojano gol sansi a ne da je glup potez Valverdea i Benzeme sprecio da vec na poluvremenu bude 3 0 i gol iz ofsajda, ma sve su pokusali ali nista, verovatno sledecu utakmicu Ramos/Kazemiro/Modric dobijaju crveni da osiguraju stvari jer ovaj put nisu uspeli :D