Primera - Ben Jeder heroj Sevilje, "poker" golova u Madridu!

nedelja 11.11.2018.
20:25

Veoma efikasno veče u španskom prvenstvu.

twitter.com/LaLiga

U terminu od 18.30 danas su odigrane dve utakmice u okviru 12. kola španske Primere.

Sevilja je u vrlo uzbudljivom meču slavila kod kuće protiv Espanjola nakon preokreta sa 2:1.

Katalonci su poveli u 38. minutu kada je Borha Iglesias matirao Vaclika, ali je u drugom poluvremenu usledio veliki preokret.

Sevilja je zaigrala mnogo ofanzivnije što im je prvo donelo izjednačenje u 70. minutu preko Gabrijela Merkada, a onda i sva tri boda koja je doneo Visam Ben Jeder u 89. minutu meča.

Viljareal je jedva izbegao poraz u predgrađu Madrida pošto je remizirao sa Rajom Valjekanom 2:2.

Povela je "Žuta podmornica" u 33. minutu preko Samjuela Čukvuezea, ali je domaćin ipak uspeo da izjednači nekoliko trenutaka pred odlazak na odmor, strelac je bio Raul de Tomas.

U drugom poluvremenu usledio je preokret, Rajo je poveo sa 2:1 golom Alvara Garsije u 66. minutu, samo tri nakon što je ušao u igru.

Pre nego što je Avlaro u drugom minutu nadoknade vremena zaradio isključenje, Viljareal je poraza spasao Nikola Sansone golom u 80. minutu meča.