Primera - Barsina rapsodija, potop "žute podmornice" za 45 minuta!

• 27. septembar 2020.

• 22:50

Ronald Kuman debitovao pobedom u španskom prvenstvu.

Primera - Barsina rapsodija, potop
Fudbaleri Barselone ostvarili su pobedu u trećem kolu španske Primere pošto su u svom prvom meču u šampionatu ubedljivo savladali Viljareal sa 4:0.

Sve je bilo gotovo nakon prvih 45 minuta, a "račun" je otvorio Ansu Fati koji je lepo ispratio akciju po levoj strani i oštrim udarcem doveo svoj tim u vođstvo u 15. minutu.

Četiri minuta kasnije, ponovo je Fati bio koban po odbranu gostiju, ovoga puta smirenom završnicom na dodavanje Kutinja.

U 35. minutu dosuđen je penal za Barsu, a siguran sa bele tačke bio je Leo Mesi, dok je nesrećni Tores svojim autogolom dodatno uvećao prednost Katalonaca u 45. minutu.

Nastavak meča doneo je nešto mirniji ritam pošto je pitanje pobednika bilo rešeno praktično već nakon prvog poluvremena, Viljareal je postigao gol u 55. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Nakon toga, dva pokušaja Mesija, ali promene rezultata nije bilo.