Primera - Barselona izjednačila rekord Reala

• Autor: Vladimir Danilović

• 01. jun 2013.

• 20:54

Barselona je danas na svom stadionu savladala Malagu, i tako na najlepši način stavila zavesu na ovu sezonu.

Barselona je savladala Malagu rezultatom 4:1, i na taj način završila ovu sezonu u kojoj je osvojila titulu u Primeri.

Katalonci su poveli u 4. minutu golom Davida Vilje, koji je odlično regovao na dodavanje Pedra.

Zatim su Katalonci postigli dva gola za samo dva minuta. Prvo je Fabregas postigao go u 14., a zatim i Montoja u 16. minutu meča.

Kada se činilo da nas očekuje prava kiša golova, Barselona je usporila ritam pa se ovim rezultatom otišlo i na poluvreme.

U drugom poluvremenu Barselona povećava prednost na 4:0. Strelac je bio Inijesta u 52. minutu meča.

Nedugo zatim je Morales uspeo da smanji prednost Barselone, ali to je sve što smo videli od ekipe Malage.

Golove sa meča možete pogledati OVDE.

Barselona je tako izjednačila Realo rekord osvojivši 100 bodova u ovom prvenstvu, a Malaga je za sada na 6. mestu sa 57 bodova.