subota 27.10.2018.
20:25

Pobede Selte i Levantea.

screenshot - Youtube.com

Nakon veoma loše serije, Selta je stigla do pobede i to na svom terenu. Danas je Eibar savladan rezultatom 4:0, bila je Selta prilično ubedljiva i na kraju je zasluženo slavila.

Aspas je sa dva gola u prvom poluvremenu bio najbolji na terenu, postigao je golove u 5. i 36. minutu, a pobedu su u drugom poluvremenu potvrdili Mendez i Aspas koji je postigao het-trik.

U timu Eibara nije bilo Marka Dmitrovića zbog povrede.

Levante je do pobede došao protiv Leganesa 2:0, a strelac prvog gola na ovom meču je bio Rožer. Bila je to odlična akcija, Kampanja je prošao do kaznenog prostora, uposlio pomenutog Rožera koji je odlično šutirao i savladao golmana gostiju.

Ipak, gosti su bili u najmanju ruku ravnopravan rival danas, imali su svoje šanse, držali loptu više u svom posedu, ali nije vredelo, moraće da poprave realizaciju u nastavku sezone ukoliko misle da opstanu u ligi.

Levante je potvrdio pobedu u nadoknadi vremena, a strelac je bio Ročina.