Prijović potvrdio pobedu, PAOK u finalu! Imitirao Zazu!

utorak 17.04.2018.
20:04

i danas uspeo da se upiše u listu strelaca.

Epa/Sotiris Barbarousis

PAOK je osigurao finale Kupa, uspeli su i danas da savladaju Panionios i da nakon 3:1 u prvom susretu, danas upišu pobedu istim rezultatom na "Tumbi".

Meč koji je igran bez prisustva publike je počeo golom Kulorisa, Masoras je izjednačio za Panionios, ali su u nastavku domaći stigli do pobede preko Pelkasa i Prijovića.

Srpski reprezentativac je pogodio iz penala u 81. minutu, imao je prilaz lopti prilikom izvođenja penala kao Simone Zaza u penal seriji protiv Nemačke kada je branio boje reprezentacije Italije. Samo sa drugačijim ishodom.

Da vas podsetimo, Prijović je tresao mrežu protiv istog tima u okviru grčkog šampionata pre samo tri dana. Ovo je našem reprezentativcu 21. gol u sezoni, računajući i jedan gol koji je postigao za reprezentaciju Srbije.

PAOK, koji je i branilac trofeja u Kupu, u finalu čeka pobednika duela AEL Larisa - AEK. Prvi meč ovih timova je završen rezultatom 2:1 u korist Larise.

Podsetimo se kako je to radio Simone Zaza pre dve godine.