nedelja 16.09.2018.
19:21

Goleada u drugoj današnjoj utakmici petog kola francuske Lige 1.

EPA-EFE/CAROLINE BLUMBERG

Posle neefikasne utakmice između Nanta i Remsa (0:0), znatno drugačija slika viđena je u Bordou, gde su Žuirondinci igrali 3:3 sa ekipom Nima.

Utakmicu su obeležili rezultatski preokreti. Domaći su preko Brijana poveli u 26. minutu sa 1:0, ali su već do kraja poluvremena Giljam i Bobičon okrenuli na 1:2.

Tim rezultatom se ušlo u drugi deo igre, a onda, u 56. i 57. minutu Brijan i Kalu ekspresno vraćaju prednost na starnu domaćeg tima.

Ipak, nisu uspeli da je i zadrže do kraja, pošto je Bozok u 78. minutu postavio konačnih 3:3.

Srpski reprezentativac Vukašin Jovanović nije dobio priliku da zaigra u ekipi Bordoa, meč je odgledao sa klupe za rezerve.

Bordeo je posle ovog remija na pretposlednjem mestu sa četiri osvojena boda, a Nim ima sedam, na osmoj poziciji na tabeli.

Večeras od 21 čas program zatvaraju Marsej i Gengam.