Preokret Sampdorije protiv SPAL-a

ponedeljak 01.10.2018.
22:30

U poslednjoj utakmici sedmog kola italijanske Serije A ekipa Sampdorije je uspela da zabeleži pobedu protiv SPAL-a rezultatom 2:1.

EPA-EFE/LUCA ZENNARO

Sasvim zaslužena pobeda Sampdorije u poslednjem meču sedmog kola italijanske Serije A.

Domaći iz Đenove su slavili sa 2:1, iako su gubili na ovom meču.

Golom Palošija nakon veoma loše intervencije golmana Audera gosti su poveli sa 1:0, ali njihova radost nije predugo trajala.

Samo četiri minuta kasnije, u 25. minutu, ekipa Sampdorije stiže do izjednačenja, bio je to miran i organizovan napad domaćih, lopta je na kraju došla do Kvaljarele koji asistira Linetiju, a Karol Lineti je sjajnim volejom uspeo da savlada protivničkog golmana za 1:1.

Do pobede domaći stižu u 60. minutu.

Kvaljarela je pokušao da savlada golmana Gomisa, ali nije uspeo u prvoj prilici. Odmah mu se ukazala šansa da uposli svog klupskog kolegu Defrela koji je bio potpuno sam i koji koristi priliku za konačnih 2:1.