Preokret ''Pancera'' na ''Sen Deniju''!

• 06. februar 2013.

• 23:26

Odličan meč odigrale su selekcije Francuske i Nemačke na ''Sen Deniju'', a kao pobednik izašli su gosti, posle preokreta u drugom poluvremenu.

Reprezentacija Nemačke savladala je u prijateljskoj utakmici domaću selekciju Francuske rezultatom 2:1.

Posle nekoliko prilika na obe strane tokom prvog poluvremena, u vođstvo su došli ''Trikolori'' u 40. minutu preko Valbuene. Prethodno je bio izveden slobodan udarac za domaće, lopta se na kraju odbila do Valbuene, koji je sa pet-šest metara šalje u mrežu - 1:0.

Drugo poluvreme, međutim, donelo je preokret ''Pancera''. Tomas Miler je posle samo šest minuta igre u nastavku izjednačio na 1:1, da bi konačnih 1:2 postavio Sami Kedira u 74. minutu, posle sjajne asistencije Mesuta Ozila.