petak 23.08.2019.
22:44

Druga pobeda Borusije iz Dortmunda.

EPA/SASCHA STEINBACH

Keln je na svom terenu dočekao Borusiju iz Dortmunda, vodio je do 70. minuta, a onda su gosti uspeli da postignu tri gola do kraja meča za konačnih 1:3.

U 29. minutu je Dreksler doveo domaćina u prednost, bio je potpuno sam na drugoj stativi nakon kornera i glavom je smestio loptu u mrežu.

Čekali smo na sledeći gol sve do drugog poluvremena, tačnije do 70. minuta.

Džejdon Sančo je uspeo da se domogne lopte, opalio iz kaznenog prostora i pogodio je za 1:1.

Igrao se 86. minut kada je došlo do totalnog preokreta, Lukaš Pišček je prošao po desnoj strani, uputio centaršut do Hakimija koji je pogodio za 1:2.

Tačku na ovaj meč stavio je Pako Alkaser u 4. minutu nadoknade iz kontre.