Premijer liga - U Londonu šou jednog čoveka po imenu Aleksandar Mitrović! "Tobdžije" i "Vukovi" rutinski!

• 22:39

Veličanstveno veče reprezentativca Srbije.

Premijer liga - U Londonu šou jednog čoveka po imenu Aleksandar Mitrović!
U terminu od 20.45 odigrane su četiri utakmice 24. kola engleske Premijer lige.

Arsenal je na svom terenu uspeo da porazi ekipu Kardifa rezultatom 2:1, a vodeći pogodak postigao je Pjer-Emerik Obamejan sa penala u 66. minutu susreta nakon starta nad Kolašincem. Prednost je povisio Aleksander Lakazet u 83, a utešni pogodak za Velšane dao je Natanijel Mendez-Leng u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Fulam je večeras slavio protiv Brajtona nakon velikog preokreta rezultatom 4:2, a epitet apsolutnog igrača utakmice pripao je neverovatnom Aleksandru Mitroviću!

Ekipa Klaudija Ranijerija je katastrofalno ušla u meč pošto je domaćin gubio sa 2:0 već posle 20 minuta igre. Veoma raspoloženi Glen Mari postigao je golove u trećem i 17. minutu, pa je Italijan morao da reaguje tako što je zamenio Rima sredinom prvog dela igre. Potom je usledo šou Aleksandra Mitrovića u drugom poluvremenu - Srbin je prvo asistirao Čembersu, a potom i sam postigao gol u 58. minutu. Nekadašnji fudbaler Partizana je praktično sam odvukao svoj tim do pobede golom u 74. minutu meča, da bi pet minuta kasnije konačan rezultat postavio rezervista Lusijano Vijeto na asistenciju Babela.

Vulverhempton je ostvario pobedu na Molinuo protiv Vest Hema sa 3:0. Prvi pogodak na meču delo je Romana Sasa u 66. minutu meča, a svaku dilemu oko pitanja pobednika otklonio je Raul Himenez u 80. minutu. Isti igrač je šest minuta kasnije postavio i konačan rezultat.

Everton je u Hadersfildu slavio minimalnim rezultatom, a čovek odluke bio je Ričarlison postigavši pogodak već u trećem minutu. "Karamele" su ostale sa igračem manje od 66. minuta kada je Dinj dobio direktan crveni karton.