Premijer liga Rusije - Poraz Arsenala i "srpskog" Tosna

subota 31.03.2018.
21:06

Loš dan za srpske fudbalere danas u Rusiji.

Sportske.net/Aleksandar Obrenović

Dinamo iz Moskve je bio bolji od ekipe Arsenala iz Tule koji predvodi Miodrag Božović, bilo je 2:1.

Gosti iz Tule su stigli do prednosti preko Dzjube nakon asistencije Kombarova, ali je vrlo brzo došlo do preokreta.

Rikov u 71. i Černik u 74. minutu su uspeli da preokrenu rezultat i da donesu pobedu Dinamu iz Moskve.

Pančenko je do kraja utakmice promašio penal, moglo je da bude i ubedljivije.

Goran Čaušić danas čitav meč na terenu za Arsenal.

U drugom meču ekipa Tosna za koju nastupaju trojica srpskih fudbalera, Marko Poletanović, Rade Dugalić i Nikola Trujić, nije uspela da napravi iznenađenje na gostovanju Spartaku iz Moskve, aktuelnom prvaku Rusije.

Fernando je doveo domaće u prednost, Adriano je udvostručio u 75. minutu nakon asistencije Promesa koji je "bacio" na zadnjicu defanzivca Tosna, da bi Pogrebnjak iz diskutabilno dosuđenog penala uspeo da postavi konačnih 2:1.

Igrali su Poletanović i Dugalić čitav meč, Trujić je gledao utakmicu sa klupe, a igrao je i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Rikardinjo za Tosno, ali nije bio od pomoći.

Loš dan srpskih fudbalera u Premijer ligi Rusije danas je dopunio Nemanja Pejčinović koji je igrao u porazu Lokomotive od Amkara za koji nastupa Aleksandar Miljković.