Premijer liga - Poraz Junajteda u Londonu, Palas ispustio pobedu u nadoknadi

nedelja 22.09.2019.
16:55

Dve utakmice odigrane su u terminu od 15h u okviru šestog kola Premijer lige.

Beta/AP Photo/Leila Coker

Vest Hem je dočekao ekipu Mančester junajteda, domaćin je slavio pred svojim navijačima sa 2:0 (1:0).

"Đavoli" su imali velikih problema sa povredama pred ovaj susret, što je Vest Hem znao da iskoristi.

U prvih pola sata nije bilo izglednijih prilika, ali je Vest Hem polako preuzimao kontrolu nad utakmicom.

U 36. minutu lepa prilika za Nobla, ali je De Hea uspeo da sačuva mrežu nakon njegovog pokušaja.

A onda, osam minuta kasnije, Jarmolenko se sjajno snašao u kaznenom prostoru rivala, namestio se na udarac i preciznim šutem matirao De Heu za 1:0 pred odlazak na odmor.

U nastavku velika prilika za Matu da poravna, ali se Španac obrukao i iz izgledne situacije promašio čitav gol rivala.

Usledila je i prilika za MekTomineja, ali je Fabijanski odlično reagovao, da bi "Đavoli" doživeli veliki peh u 60. minutu, povredu je doživeo Rašford, morao je van terena, ušao je Lingard, a Junajted nije imao pravog špica na terenu.

Prilika za Andersona da otkloni sve dileme par minuta kasnije, ali je De Hea bio oprezan, dobru priliku je potom imao Junajted, ali je udarac Megvajera uspeo da ukroti Fabijanski.

U 77. minutu Kresvel iz slobodnjaka šalje loptu tik preko gola rivala, da bi sedam minuta kasnije dobio novu priliku, ovoga puta je fantastično izveo slobodan udarac i to iz veće udaljenosti, pocepao je mrežu gostiju i duplirao prednost "Čekićara".

Do kraja solidna prilika za Džejmsa da uvede meč u neizvesnu završnicu, ali je tukao pored gola, nije bilo promene rezultata, velika pobeda za ekipu Manuela Pelegrinija.

U istom terminu Kristal Palas je dočekao Vulverhempton, domaćin je vodio sve do sudijske nadoknade, kada su gosti došli do boda i to sa igračem manje, na kraju 1:1 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, da bi već u prvom minutu nastavka "Orlovi" stigli do prednosti.

Vord je šutirao sa ivice kaznenog prostora, lopta je pogodila Dendonkera i promenila smer, Patrisio je bio savladan.

Novi problem za goste u 73. minutu, ostali su sa igračem manje, drugi žuti karton zaradio je Roman Sais.

Vulvsi su napadali u finišu, dobar pokušaj Neveša u nadoknadi, a onda šok za "Orlove", Žota postiže gol u poslednjim sekundama i donosi bod ekipi Vulverhemptona.

20:34

Lucifer (ili bolje da kazem Pingvin) u prvih 5 komentara bilo kog tima u top6,a kad Junajted izgubi,nema ga nigde.
Smejao se u LS Liverpulu i Celziju,crkavao od smeha sinoc Barsi..
Sta li se sad desilo?

14:58

Cekaj decko pa ti si objasnjavao zasto nisam pingvin a sad najvise pises da jesam, aj prvo to da rascistimo pa idemo dalje

Tuesday, 24.09.2019
23:21

Decak nisu ti odobrili komentar, postuj pravila koja su ljudi postavili, nemoj biti nekulturan i da vredjas sagovornika, sram te bilo

Nudzeim1983
19:48

Ole.ce popiti otkaz za par kola
Igra nula

Adi237
18:58

Kad vidim da jedna Barsa nakon 5 kola ima 7 bodova mi i nismo tako losi hehehe..sa obzirom kakve igrace ima Barsa i Real a tako lose igraju.

Steffmajster
18:46

Nije da imam nesto protiv Junajteda, ali milo mi je za ovaj poraz zbog onog lucifera sto komentarise ovde :)))

Badr Hari
22:33

Tog lucifera (el clasico leyendasa) zabole za United, koliko i za West Ham ili Real, samo mu izlizanog ne diraj... :D

Solskjerove bebe
18:33

Pustis Solskera do ljeta da glumi trenera i onda neko zvucno ime dovesti,ako iko bude htio da dode,volio bih Ancelotia,dat mu para da ih krava ne moze pojest i sta bude bude.Luzerpool ostaje Luzerpool

Kolos
12:26

Misliš da bi neko ozbiljan došao od zvučnih imena? Hehehe, dobro bato 😁

Red blood
18:05

aaaaauuuu..
Pa vama je kolektivno svima Liverpul usao u mozak.

Darko0071
18:30

Imamo najgori vezni red u istoriji,imam da slavim 3 dana kad budu otisli Mata,Matic,Lingard I Pogba iz kluba.

18:03

Много смо лоши. Мада кад погледаш,ми немамо ни креативца ни реализатора,боље тешко да може.

Tata Messi
17:39

Gde je i sta radi Crveni Lucifer :D

17:38

Posle ove utakmice, mogu reći samo jednu stvar. Junajted pada u Beogradu milion posto! Čak šta više mislim da Partizan može da im parira i na Old Trafordu. Toliko su se srozali da nemam reči. West Ham je bio toliko bolji celu utakmicu, da ih je bilo teško gledati.

I Nikola M I
17:35

Junajted od kraja one serije pobeda po Solskjerovom dolasku ne može da se sastavi. Svaka utakmica je gotovo pa identična prethodnoj, sa istim povicima na igrače, istim kritikama, istim razočaranjima, problemima i bedastoći od igre. Danas je bilo isto. Ova sezona je izgubljena, mislim da nije rano to reći još sad. Nema kreativnosti i organizacije napada. Ne zna se da l je bolje sa Pogbom ili bez njega u ekipi. Kad je tu, onda je nezainteresovan, gubi lopte i duele, ne zalaže se uopšte, ali tu i tamo pošalje neku upotrebljivu loptu i makar nešto iskreira. Kad ne igra, nema apsoutno nikoga da napravi šansu. Rašford je debelo podbacio i trenutno nije za prvu postavu. Mata ni senka onog igrača iz Čelsija, sve je gori i gori, potpuno neupotrebljiv, bez učinka na igru i dešavanja na terenu. Ne znam zašto su ga uopšte i zadržali. Slična situacija i sa Pereirom, čist prosek. Kod Matića više nema sigurnosti i ne deluje da može više da prati tempo PL. Šteta, prvu sezonu odličan, posle sve lošiji. Neverovatna je stvar da godinama unazad fali desno krilo i da se praktično ništa nije preduzelo po tom pitanju sve ovo vreme. Bisaka ne može da drži celu desnu stranu, momak se trudi i odličan je u defanzivi, napred je slab, a nema nikoga na tom delu terena da mu pruži podršku i rastereti u napadu. Prva postava je nedovoljno dobra, a klupa izuzetno tanka. Tavoriće Junajted još godinama u prosečnosti, izgleda.

Adi237
17:27

Pored toga sto smo uzasni nijedan ozbiljniji trener nece prihvatiti klupu junajteda sa ovim igracima jer bi moro biti lud da to uradi..jer junajted nema tim tako da ne vidim ni koji bi trener nesto vise napravio sa ovim amaterima junajteda.

bosnapd
17:18

Crveni Luficer otisao kod doktora po apaurine.

Delgado
17:10

Lucifere bice teska borba za opstanak

kzs.mufc
17:08

poklon kvota. timovi slicnog kvaliteta. sredina tabele sigurna.
mata,matic,jang,pereira-pa s njima ni fergi ne bi mogao vise.
kamoli solskjer.i onda ulazi LINGARD...otkaz odma.
samo nema koga staviti na klupu.
i da ,sad Rasfordu platu da povecaju. boze ko su ti ljudi sto rade u klubu

StefMU
17:08

Koliko me nerviraju priglupi ljudi koji vec sad pricaju Ole out, zaboravljajuci glavni problem, Vudvarda o to sto nisu postavili direktora fudbala. I sa kim da ga zamenimo? Svi jedva cekaju da dodju u Junajted..

LUZERPOOL
17:34

Da, Ole out. vec sutra bih volio da ga vidim kako leti iz Junajteda. Pre mesec dana je govorio kako je zadovoljan sa timom, zbog toga laganja samog sebe i nas treba da leti.

StefMU
15:42

Brate pa nece sigurno da pljuje svoje igrace u medijima.. veruj mi da je drugacija prica u svlacionici. Jedina zamerka je sto je rekao da tim zeli da napravi oko Pogbe a on nam igra kao defanzivni vezni u 4-2-3-1 formaciji. Treba da igra kao kad je dosao 4-1-4-1 ili 4-4-2 dijamant.

mrancic
17:04

Najgori Junajted od odlaska Fergusona.Idioti prodaju Lukakua,računaju na najveći Junajtedov promašaj (Rašford) i očekuju da im probleme reši dečko iz Čempionšipa (Džejms).To je jedini klub u PL koji nema špica u napadu.Žao mi je Mekgvajera i De Hee.Zajebali su se grdno.

kzs.mufc
17:18

takodje mislim da je najslabiji od odlaska Fergija.

Jagger86
07:16

Katastrofa !!! Od 1998 do donas koliko pratim klub , vecu mizeriju nisam video. Najgori prelazni rok u istoriji PL je United uradio. A ako je stvarno Solskjaer izjavio da je ok što su prodali 2 napadača, nisu doveli nijednog, i da će se oslanjati na Greenwooda (ne verujem mnogo našoj štampi, ALI!), on čovek zaslužuje otkaz pre Božića.

RocknRolla
17:04

Junajted je najvece razocaranje od svih klubova posledniih 7,8 godina,toliko su se srozali da im gotovo nista ne moze pomoci,toliko ulozenog novca za polu profesionalce i mediokritete. Dok ne promene celokupnu upravu i ne dovedu ljude koji se razumeju u fudbal i top 4 ce im biti misaona imenica.

18:00

Нажалост тачно

_mladen_
18:22

Protivnici nemaju vise strah od Junajteda.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
17:02

kakva komedija je mancester...ove godine nece izboriti ni LE...nek opet puknu ogroman novac

Sveznalac-NoviProfil
17:01

Ovaj Junajted samo moze na kontre igrat i to kad su svi fit od njihovi, ovako jadni su. Palas je toliko slab da ako ove sezone ne ispanu iz lige nece nikad.

Adi237
17:00

Nista novo u porazu jer od katastrofalnog prelaznog roka nisam ocekivao nista vise od sredine tabele a sad nakon ovakve igre i opstanak je doveden u pitanje...jednostavno junajted nema tim i tu je kraj svake diskusije...i solskjer se pravi pametan pusta lukakua i sanceza e sad ce nam lingard igrati napadaca hahahah..komedija u najavi...

Stretford END 1878
16:59

Pa kako da damo gol kad u celom timu nema napadaca, Fred na klupi Matic kreira igru, katastrofa i rasulo. Nema veznog reda. A za vas fanove Lindelofa, kako vam se cini reakcija kod prvog gola ovog amaterskog igraca? Treba dovesti trenera koji ce uvesti red i disciplinu u ovaj klub.Neko mora da plati za ovaj poraz.

LUZERPOOL
18:02

Po meni Solsker treba da leti, bas iz razloga sto je govorio kako je zadovoljan sa timom. Vudvord je virus Junajteda i treba ga sutnuti zajedno sa Glejzerima.

StefMU
22:17

Dajte budimo realni, nece svi oni da lete, moze samo Solsker sto nzm koliko je pametno jer nemamo adekvatnu zamenu. Ako neko zaista treba da leti onda je to coveculjak Vudvard