sreda 29.01.2020.
22:36

Nastavlja se neverovatan niz "redsa".

EPA-EFE/HOLLY ALLISON

U zaostalom meču 18. kola engleske Premijer lige, fudbaleri Liverpula savladali su Vest Hem u Londonu rezultatom 2:0.

Nakon perioda bez mnogo uzbuđenja ispred gola bilo koje ekipe, domaći su skrivili penal u 34. minutu kada je unutar kaznenog prostora pao Oriđi.

Sudija Mos je nakon pregledanog VAR snimka pokazao na belu tačku, a siguran sa nje bio je Mohamed Salah minut kasnije.

Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata, ali su "redsi" na sjajan način započeli drugi deo meča.

Igrao se 52. minut kada je sevnula kontra Liverpula, Salah je poslao fantastičan pas ka Okslejd-Čemberlejnu koji je rutinski savladao nemoćnog Fabijanskog.

Mogli su izabranici Jirgena Klopa do još jednog pogotka, ali golman "čekićara" je pročitao nameru Oriđi.

Uzvratio je Rajs na drugoj strani, međutim Alison je bio na mestu i to uz dosta sreće, pa Liverpul nastavlja niz nepobedivosti kada je u pitanju Premijer liga.

39 Komentara

LFC*19
Thursday, 30.01.2020
09:19

Redsi, danas smo matematicki obezbedili opstanak... Lakse se dise :) Mislim da treba da smijenimo Klopa jer ne postuje FA Cup i sve ostale navijace, ovo sto on radi ima ime ali nije prikladno govoriti. Idemo jos jače... YNWA

RaZZoR (6xx)
02:15

Ovo je sa pola gasa zivota mi, Liverpul igra nevjerovatno, ovakvu dominaciju Engleska ne pamti, podatak koji je brutalan, zadnjih 9 utakmica pl ceta Jirgena Klopa primila je vjerovali ili ne samo jedan jedini gol i to na gostovanju kod Vulsa u tih 9 tekmi padali su dva puta Vusli, totehnem, junajted, sefild pa da ne nabrajam dalje, ovo sto Klop radi je prosto nevjerovatno, ovog tima boje se svi, kad izadju na teren nije pitanje dal ce pobjedit vec koliko ... Vidim u komentarima Niki ocajnicki pokusava nesto al izgleda da su njegovi sljedbenici jednostavno vise i odustali, jer oborit igraca u petercu i reci nije penal je stvarno zalosno, a ja se ne sjecam kad je Liverpulu sudjen penal prije ovog mada je bilo situacija u kojim je Liverpul ostecen ali uprkos tome gaze, i da Niki je prije 9 kola rekao pazite sad "slavite luzeri vasa posteljina nije cista vec 5 utakmica, na svakoj primite gol" dovidjenja prijatno

_mladen_
Friday, 31.01.2020
12:33

Sto se mene tice, moze da dubi na glavi ako hoce, meni su te strepnje oko golmana zavrsene jos prosle sezone, Alison je neverovatan. Desice se nekad da pogresi, ali bitno je da to ne utice na njega, on nastavi da igra kao da se nista nije desilo.

L F C
01:02

Dobro smo odigrali i ostvarili vaznu pobedu za +19. Prvo poluvreme malo slabije a u drugom je bilo bolje. Salah i ox postigli golove u pravo vreme, alison jos jednom pokazao magiju. Idemo dalje, melji masino crvena, samo jako do kraja. Pozdrav braco moja crvena.
Y N W A

Red blood
Wednesday, 29.01.2020
23:57

30 godina posta i mojih 20 godina pracenja Premijer lige i cekanja na Liverpulovu titulu i oni me dovedu do toga da na pola sezone gledam tekmu zavaljen u fotelji i na gol Liverpula odreagujem sa jednim mlakim:"Bravo!"
Jedva cekam pocetak sledece,da se krene od nule i sa neizvesnoscu.

09:37

Sramota ga što mu se pojavljuješ po komentarima.

Dimebag Darrell
08:18

Ljubomoran malo, a? Ali neka, razumijem te.

Red blood
07:00

Koliko jadni izgovori.
Da li shvatate da svakom svojom novom nebulozom ovog tipa pokazujete u kakvo vas je sizofreno stanje doveo Jirgen Klop i njegova kaznena ekspedicija?

remedyynwa
01:19

Sta ti trazis na ovoj vesti?

äxwell
23:56

I Alison bi mogao odbraniti zlatnu rukavicu iako je propustio 8 utakmica ove sezone.

Bendz@min
00:10
äxwell
11:48

Dobro, kada oduzmemo nastupe kod povrede i crvenog kartona.

äxwell
23:49

Rutina. Jos 8 pobjeda do titule. Pod uslovom da Siti sve pobjedi u tom periodu. Mislim da ce trebati i manje do ovjere.

Red to the bone
23:49
RocknRolla
23:46

Ovo je nerealno koliko Liverpul sa lakocom resava utakmice,jos 5-6 utakimica i titula ce matematicki biti osigurana.

äxwell
00:43

Najjaci momenat kada se Trent dodaje sa Virgilom preko stative. Ono, u fazonu moze mu se.

_mladen_
13:24

Mora Trent da izmisli neko novo dodavanje, sve ostal oga smorilo. :D

InSanity
12:13

Nerealno da LFC postize gol iz kornera za protivnika, evo 2x u poslednje 3 tekme. Pa neka vide protivnici da li im odgovara da imaju kornere. Ocekujem uskoro da ce odbijaju kornere, recice samo Neka. 🤣

Kolos
09:39

Hahaha, ja sam se nasmejao u tom trenutku, boli ga uvo 😊

_mladen_
23:45

Ovo je bilo cisto otaljavanje sto se mora, prvo poluvreme kao mrtvaci, drugo su malo zivnuli, moglo se videti po neki lep napad. :D Bitno je da su dobili zaostali mec i da su zvanicno 19 bodova ispred svih.

claudio canidja
23:42

Oni gube dva nula I cekaju da se Virdzil znalac dodaje 80 posto na svojoj polovini besomucnim ja tebi ti menu unazad,strasno da Mojes,nekoga trenira,i da je Fornals uopste u protokolu,

äxwell
00:34

Pa jesi vidio kako pukne kontra cim malo pridju golu Alisona ili dobiju korner? Da su tako igrali primili bi petardu.

Kolos
23:41

Mašina dere dalje! Bravo momci, Salah odigrao fantastičnu tekmu i nadam se da će u ovakvom stilu nastavljati. Kako brani Alison, ljudi moji! Milina ga gledati. Idemo dalje.

InSanity
23:41

Alison najbolji golman lige ubedljivo. I sire. Salah konacno kako treba. Uf, rekordi bas blizu. Bilo bi lepo postavite neke na duze staze. Ali, nije najbitnije

Bambulica
23:41

Da čujemo dežurne hejtere.
Da čujemo kako mogu osporiti i ovu ubedljivu pobjedu.
Ova igra je i više nego dominantna.
YNWA.

NikkiCFC
00:46

Vrlo lako, mucite se i kao i uvek eto penala nicim izazvanog. On sam medju tri igraca. Ko se seca i prosle sezone ste na ovom stadionu ukrali bod iz ofsajda a Klop se posle utakmice zalio na sudjenje jer misli da mu pripadaju tri boda uvek.

Reds8c
11:47

Nikkice mali, to je veliki Liverpool. Igra pametno. Znaju da su najbolji. Zbog čega da se zalete po terenu. Penal čist, samo u tvojoj glavi nije. Još jednom, igraju pametno, jer imaju igrači pored stručnog štaba i Kloppa veliki IQ. Vidiš Niki, to tebi najviše fali.

simpley red
09:58

Evo ti pusa. Mi te obožavamo. ti nam dođeš kao interpunkcijski znak. ono mi pričamo normalno i smisleno, pa dođe tvoj komentar pa onda preskočim, pa opet red smislenihkomentara, pa lucifer, pa opet preskočim i tako si unaprijeđen, čestitam Nikice postao si zarez, za tačku još treba da se oznojiš.

5Agger5
09:48

a ko se seca prosle sezone sta je bilo utakmicu pre te, protiv lestera! Pri vodjstvu liverpula od 1 0? megvajer vuce manea kao poslednji igrac odbrane dobija samo zuti karton, a bio je za crveni, i par minuta kasnije on daje gol glavom iz prekida za izjednacenje! Da je bilo realno sudjenje nekako bi mi zavrsili sa tim WHmom (jer jeste bio ofsajd) nereseno i dobili bi lester a samim time i titulu! Realnost ti nije vrlina jer gledas samo stvari koje tebi idu u korist! Znaci ti se zalis ma liverpul koji je u te dve utakmice osvojio 2 boda a trebao je 4! Samim time bi osvojili i titulu! E ovo bas mora da te bude sramota sta pricas, mada mi se cini ni da srama nemas!

Kolos
09:42

Origi sam pred golom 5 metara udaljenosti ovaj ga skrlja s leđa i ne, nije penal. Lakše bi bilo Origiju pogoditi nego taj penal.

Red blood
08:51

Od tebe u sledecim kolima ocekujem nesto tipa-Nicim izazvan Liverpul dobio loptu sa centra na pocetku ili poluvremenu tekme.

02:18

Isplaci se bice ti lakse neka kroz suze izadje bol zar ne vidis nije slucajno utehu trazis u cistom penaluuu isplaci seeeeee

InSanity
01:58

Presusices od plakanja. Ne znam jel neko to uspeo ali ti si na pravom putu.

Gorila u magli! LFC
23:39

Poetry in motion! YNWA

Kralj Stiven
23:39

Koja razlika kada Robertson dobije par dana odmora,masina.Svaka cast VVDu,ali Alison je glavni u odbrani kakav golman,za ovih 20 godina koliko pratim Liverpul bolji nije stajao na golu tog kluba.Rutinska i ocekivana pobeda za plus 19.

_mladen_
00:09

Alison ce uz svo duzno postovanje biti najbolji golman koji je branio za Liverpul, jer covek ima sve. Dobar na lopti, odlicno brani na liniji, odlicno izlece kada treba i siguran je kada treba u vazduhu da pokupi neku loptu. Koliko sam ranije strepeo svaki put kad neko sutne sa pola terena, jer ko zna mozda se izgubi Minjole ili Karius u udje lopta, sada 1 na 1 sa golmanom, meni u glavi, ma brani to Alison. Xd