Prekinuta serija nepobedivosti Jang Bojsa

subota 14.10.2017.
21:30

Ekipa koja se nalazi sa Partizanom u grupi u okviru Lige Evrope, doživela je prvi poraz nakon dužeg vremena.

Epa/Peter Klaunzer

Jang Bojs je odličan ove sezone, prvi su u švajcarskom šampionatu, a danas su doživeli svoj drugi poraz ove sezone.

Poraženi su na gostovanju u Lozani sa 2:1 (1:0), pa je tako prekinut njihov niz nepobedivosti.

Do danas su imali osam vezanih pobeda u svim takmičenjima (LE, švajcarska SL i Kup).

Poveli su fudbaleri Lozane u 40. minutu, strelac je bio Marigota, da bi poravnanje u 67. mintu susreta gostima iz Berna doneo Fasnaht.

Ipak, u drugom minutu nadoknade, Zarate je doneo pobedu domaćinu i tako prekinuo dobru seriju Jang Bojsa.

Ostao je ipak rival Partizana u LE na čelu tabele u Švajcarskoj, nakon 11 kola imaju 23 boda.