Prekinut niz Fulama, Mitrović promašio pobedu! (TVITOVI)

subota 10.02.2018.
18:01

Ekipa Slaviše Jokanovića je prekinula niz od pet pobeda, ali ne i niz u mečevima bez poraza.

Epa/Andrej Cukic

Fulam je i dalje nepobediv u Čempionšipu i to od sredine decembra kada je poražen od Sanderlenda.

Ekipa Slaviše Jokanovića je danas remizirala protiv Boltona u gostima, iako je vodila nakon prvih 45 minuta igre. Na kraju je bilo 1:1, nije pomogao ni Aleksandar Mitrović koji je ušao u drugom poluvremenu u igru.

Gosti su do prednosti stigli preko Targeta na asistenciju Piazona, igrao se 4. minut, ali su domaći stigli do izjednačenja u 61. minutu utakmice.

Aleksandar Mitrović je ušao u igru u 51. minutu, ali nije imao previše šansi da se dokaže, osim jedne šanse pred sam kraj meča.

"Velike prilike su propuštene za pobedu. Loše odMitrovića i Kamare."
"Iskreno preferiram Fontea u odnosu na Mitrovića iKamaru. Greška je što ga je izvukao iz igre."