Postaje neizvesno? Japanci anulirali Realovo vođstvo!

nedelja 18.12.2016.
12:27

Prvo poluvreme finala klupskog svetskog prvenstva u Jokohami završeno nerešenim rezultatom.

Beta/AP Photo/Francisco Seco

Delovalo je da Madriđani ni u ovom meču neće imati većih problema, ali posle prvog poluvremena rezultat je 1:1.

Real je poveo već u devetom minutu, kada je posle pokušaja Modrića, Karim Benzema bio na pravom mestu i savladao protivničkog golmana.

Isti igrač je u 27. minutu propustio priliku da duplira prednost Reala, ali u samom finišu prvog poluvremena, Šibasaki je iskoristio prvu pravu priliku za Kašimu i u nastavak meča ulazimo sa neizvesnim rezultatom.