14:54

Pobeda Vulverhemptona lakše nego što se očekivalo.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Everton danas nije bio kvalitetan rival za Vulverhempton.

"Vukovi" su bez nekih velikih problema uspeli da slave protiv "karamela" sa 3:0 (1:0).

Čekali smo 2. minut nadoknade prvog poluvremena da bismo videli prvi gol na ovom meču, tada je Podens uspeo da izigra odbranu Evertona, sudija je možda na kraju i prestrogo dosudio kazneni udarac iz kog je Himenez bio siguran.

U nastavku druga priča, vukovi daleko bolji rival, pretili su redovno pred golom Evertona i postigli još dva gola.

Na 2:0 povisio je Dendoker nakon odlične asistencije Neta iz slobodnog udarca sa oko 40 metara udaljenosti od gola.

Konačnih 3:0 postavlja Dijego Žota nakon fantastične asistencije Rubena Neveša, sve je izgledalo fudbalski na najvišem mogućem nivou.

Everton će sezonu završiti na sredini tabele, dok će Vulvsi ostati u borbi za Evropu, a Liga šampiona im je prilično daleko nakon dva prethodna poraza od Arsenala i Šefilda.