(POLUVREME) - Pršti na sve strane, ko osvaja bodove na "Nou Kampu"?

16:47

Odličnih 45 minuta.

Twitter/RealMadrid

Već u prvih osam minuta videli smo dva gola.

Prvo su Madriđani poveli iz prvog šuta u okvir gola na samom meču. Sjajno su kombinovali Zidanovi momci, Benzema se još jednom pokazao kao sjajan asistent a uloga egzekutora pripada Valverdeu.

Urugvajac vara Neta i donosi prednost u 5. minutu meča.

Prednost je trajala svega tri minuta - Fati poravnava na 1:1 u osmom minutu. Španac koristi asistenciju Albe - ovim golom se Fati upisao u istoriju "El Klasika" kao najmlađi strelac u ovoj istorijskoj utakmici sa 17 godina.

Srušio je rekord legendarnog Raula (18 godina i 95 dana).

Uzbuđenje nije prestajalo, kao da se igrala košarka - timovi su se smenjivali u napadima. Benzema je imao odličnu šansu da donese prednost u 23. minutu, ali šut Francuza je odbranjen. Na drugoj strani, samo minut kasnije, Mesi driblingom vara svoje čuvare, ali Kurtoa sjajno reaguje.

Čekamo petnaestak minuta, a onda sledi nastavak spektakla.