Poluvreme - ''Pršti'' na ''San Siru'', Inter vodi, Milan još i dobro prošao!

nedelja 17.03.2019.
21:19

Gosti mnogo bliži pobedi, iako nemaju ubedljivu prednost posle prvog poluvremena.

EPA-EFE/ROBERTO BREGANI

Aktuelni fudbalski vikend protiče u znaku milanskog derbija, a posle prvog poluvremena na ''San Siru'', Inter kao gost vodi protiv Milana sa 1:0.

''Neroazuri'' su do vodećeg gola stigli već u trećem minutu meča, kada je posle centaršuta Perišića sa desne strane i odbijene lopte, Matijas Vesino uspeo da prosledi loptu u mreži golmana Donarume - 0:1.

Do kraja prvog poluvremena gledali smo veoma zanimljivu borbu, i jedni i drugi su bili napadački orijentisani. Milan je uglavnom pokušavao nekoliko puta sa distance, ali je Handanović večeras veoma siguran, dok je Inter na drugoj strani konkretniji, imao je bolje prilike, pogotovo u završnici prvog poluvremena.

Prvo je Vesino u 31. minutu propustio veliku priliku da duplira prednost, a onda i Škrinjar, ali ''Rosoneri'' su imali mnogo sreće, ostalo je 0:1.