Poluvreme - Liverpul rastura, Barsa vodi!

sreda 04.04.2018.
21:34

Ekipa Liverpula dominira u meču protiv Mančester sitija, dok Barselona vodi sa 1:0 autogolom.

Beta/AP Photo/Luis Vieira

Ko se nadao da će Liverpul nakon 30 minuta voditi sa 3:0 protiv moćnog Mančester sitija ove sezone?

Upravo to se i desilo, mada je, iskreno rečeno, prvi gol viđen nakon ofsajda u kome se u začetku akcije našao Mohamed Salah. Na kraju Firmino proigrava Salaha za 1:0.

U nastavku Okslejd Čembrlejn u 20. minutu postiže fenomenalan gol za 2:0, da bi Salah u 31. minutu pronašao Manea koji je glavom lagano savladao Edersona.

Mančester siti bez šansi, izgledali su kao razbijena vojska, ali nikako ih ne treba otpisati u ovom trenutku.

U drugom meču Barselona bolja od Rome za taj jedan gol, postigao ga je Danijele De Rosi, uklizao je ispred Mesija i poslao loptu iza leđa gola golmana Alisona.

Na drugoj strani je Džeko tražio penal nakon pada, ali nije bilo elemenata za penal, dok je Pelegrini imao dobru šansu da iz slobodnog udarca savlada Ter Štegena, ali nije uspeo u tome, iako je slobodan udarac bio sa 16 metara od gola.