Poluvreme - Liverpul gleda ka polufinalu, pet golova i drama u Mančesteru!

21:50

Zanimljivi mečevi Lige šampiona u četvrtfinalu.

Beta/Peter Byrne/PA via AP

Ajaks čeka pobednika duela Mančester siti - Totenhem, a trenutno je tamo prava drama.

Videli smo pet golova do 21. minuta, gledali smo neverovatnu utakmicu, nikada u istoriji Lige šampiona se nije desilo tako nešto.

Sterling je doveo domaće u prednost u 4. minutu, da bi sa dva gola Son (7. i 10. minut) preokrenuo rezultat.

Mnogi su se kod domaćih navijača već pomirili sa porazom iako je prošlo samo deset minuta, bili su svesni da je potrebno postići tri, a ne primiti niti jedan gol do kraja utakmice.

Ipak, tako nešto je moguće, prvo je Silva u 11. minutu postigao gol uz dosta sreće, da bi Sterling preokrenuo rezultat na stranu Mančester sitija za totalnu dramu do kraja utakmice.

Mančester sitiju je potrebno da pobedi sa dva gola razlike kako bi prošao u polufinale na Ajaks.

Drugo polufinale će činiti Barselona i pobednik duela Porto-Liverpul, a po svemu sudeći to će biti gosti iz Engleske.

Nakon 2:0 u Liverpulu, gosti danas vode nakon prvih 45 minuta sa 1:0 pa je domaćinu iz Porta potrebno da postigne 4 gola, a da ne primi niti jedan kako bi prošao u polufinale. Nemoguća misija za domaćina koji je bio odličan u prvom poluvremenu, ali su fudbaleri Jirgena Klopa iskoristili svoju šansu za gol.

Gol je viđen u 26. minutu, tada je Salah dodao loptu do Manea koji nije bio u ofsajdu što je potvrđeno nakon konsultovanja VAR tehnologije.