Poluvreme - Barsi očajnički treba Mesi, Real bolji!

sreda 06.02.2019.
21:47

Vođstvo Reala nakon prvih 45 minuta.

EPA-EFE/Enric Fontcuberta

Nakon prvog poluvremena ekipa Santjaga Solarija vodi sa 0:1 u prvoj utakmici polufinala Kupa kralja.

Od samog starta se videlo da su igrači Real Madrida nešto raspoloženiji za igru. U petom minutu prvi šut u okvir gola Ter Štegena kada je pucao Kros, ali je njegov sunarodnik odbranio, da bismo prvi gol na ovom meču videli u 6. minutu.

Vinicius je centrirao sa leve strane, lopta je došla do Benzeme koji upošljava Vaskeza za 0:1!

Real bolji u središnjem delu prvog poluvremena, imali su nekoliko dobrih akcija, ali im je završnica bila prilično loša, posebno u jednoj situaciji 3 na 1 kada je Vinicius bio sebičan.

Barsa je ozbiljnije krenula ka golu gostiju u drugom delu prvog poluvremena, Malkom je bio prilično pokretljiv, upravo je on imao jedan udarac, a nakon njegovog centaršuta iz slobodnog udarca u 32. minutu, Rakitić je imao najbolju šansu za Barsu pošto je pogodio prečku.

Dobar udarac je kasnije uputio i Luis Suarez, ali je Kejlor Navas dobro odbranio.

Do kraja poluvremena bez zanimljivih detalja, čekamo drugo poluvreme i ulazak Mesija.