Poludeo "žuti zid" - Dortmund stigao ogroman zaostatak, ali je fenjeraš odneo bod!

petak 22.11.2019.
22:25

Jako loša izdanja Borusije iz Dortmunda se nastavljaju, ali jedno fantastično poluvreme je bilo dovoljno samo za bod.

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

Borusija iz Dortmunda je umalo doživela novi poraz, gubili su 0:3, ali su na kraju osvojili bod, bilo je 3:3.

Prosto je neverovatno kakav rezultat je bio na snazi nakon prvih 45 minuta utakmice u Dortmundu, Paderborn je uspeo da stigne do 0:3.

Proger je proigrao Mambu koji je postigao gol u petom minutu, a u 37. minutu 0:2, Mamba je ponovo savladao Burkija.

Nije to bilo sve.

U 43. minutu Holtman je odlično prihvatio pas Kolinsa i postigao gol za 0:3.

Golove iz prvog poluvremena pogledajte OVDE.

Borusija je pokušala da se vrati, i odlično su počeli drugo poluvreme pošto je Sančo uspeo u 47. minutu da pogodi za 1:3. Dva minuta kasnije Marko Rojs ne uspeva da pogodi, a desetak minuta kasnije ni Mats Humels iz izgledne situacije.

Ređale su se šanse pred golom Paderborna, a onda konačno novi gol u mreži tog tima.

Igrao se 85. minut kada je Vitsel glavom uspeo da smanji na 2:3 i da da nadu domaćima da mogu makar do boda.

To se i desilo. Rojs je iskoristio dodavanje sa leve strane i glavom izjednačio rezultat.