subota 02.02.2019.
21:07

"Crveno-beli" u sjajnoj formi.

EPA-EFE/URS FLUEELER

Fudbaleri Olimpijakosa savladali su Panionios na svom stadionu u 19. kolu grčke Superlige rezultatom 4:0 (0:0).

U prvom delu nije bilo golova, da bi Oli načeo rivala u 68. minutu preko Hasana, asistirao mu je Torosidis.

Samo sedam minuta kasnije, 2:0 je stajalo na semaforu, ovoga puta gol Gerera.

Već u 79. minutu je sve postalo jasno na "Karaiskakisu", Hristodolopulos je pogodio sa kreča za 3:0.

Nije tu bio kraj, igrao se 86. minut kada je Jagoš Vuković postavio konačan rezultat, bio je to njegov treći gol u ligi ove sezone, Torosidis je upisao drugu asistenciju na utakmici.

Olimpijakos drugi na tabeli iza vodećeg PAOK-a, kaskaju pet bodova za liderom, koji ima i utakmicu manje. U odličnoj je formi ekipa iz Pireja, već 12 vezanih mečeva u svim takmičenjima ne znaju za poraz, u 10 navrata su u tom periodu slavili, šest trijumfa su vezali od remija sa Ksantijem na početku drugog dela sezone.