Pogledajte Kleovu golčinu na debiju!

• 29. maj 2014.

• 12:13

Kada navijači Partizana budu videli na koji način je njihov nekadašnji miljenik Kleverson Gabriel Kordova Kleo debitovao u dresu Atletiko Paranaensea moći će samo sa setom da konstatuju da su crno-beli mnogo izgubili odlaskom brazilske gol mašine.

Bivši napadač Crvene zvezde i Partizana Kleverson Gabriel Kordova Kleo debitovao je u noći sreda na četvrtak, po srednjeevropskom vremenu, za svoj novi klub, Atletiko Paranaense.

Momku koji je svoje napadačne sposobnosti najbolje pokazivao u dresu Partizana bilo je dovoljno da na terenu provede desetak minuta i da dovede svoju ekipu na prag trijumfa.

Kleo je debitovao za Atletiko u duelu sa čuvenim Sao Paolom a utakmica je završena rezultatom 2:2.

Badi je doveo domeće u prednost a izjednačenje Sao Paolu doneo je golman Rožerio Seni svojim 114. pogotkom za ekipu sa "Morumbija".

Kleverson Kordova Kleo ušao je u igru u 77. minutu susreta sa samo desetak minuta kasnije zatresao je mrežu Sao Paola i doneo prednost domaćima efektnim golom volejem iz klizećeg starta.

Na žalost, Sao Paolo je u trećem minutu sudijske nadoknade stigao do izjednačenja i boda golom još jednog fudbalera koji je evropljanima dobro poznat. Remi Sao Paolu doneo je Luis Fabijano, nekadašnji prvotimac Porta i Sevilje.

Što se tiče Klea, ovo je nekadašnjem fudbaleru Partizana bio prvi nastup za Atletiko od povratka u klub za koji je nastupao u mlađim kategorijama ali već posle desetak minuta provedenih na terenu jasno je da Brazilac nije izgubio ni delić ubojitosti koju je posedovao dok je branio crno-bele boje kluba iz Humske.