Pogledajte kako je Mitar ''pocrveneo''!

• 04. maj 2014.

• 19:54

Srpski reprezentativac Aleksandra Mitrović nastavlja po sistemu ''toplo-hladno'' u dresu Anderlehta.

Podsetimo, u prošlom kolu belgijskog plej-ofa, Aleksandar Mitrović je doneo pobedu Anderlehtu u derbiju protiv Standarda iz Liježa (2-1), ali se danas nije proslavio.

Njegov tim gostuje Klub Brižu, ali temperamentni reprezentativac Srbije je u 37. minutu ''zaradio'' direktan crveni karton!

On je bio u verbalnom duelu sa defanzivcem Briža Engelsom, koji je teatralno reagovao posle odgurivanja od strane Mitrovića, a sudija je to okarakterisao kao udaranje protivničkog igrača bez lopte i našem napadaču pokazao direktan crveni karton.

Na poluvremenu je ostalo 0:0, ali je u 85. minutu Anderleht ipak došao do velike pobede, autogolom Munijea - 0:1!

Ovim trijumfom, Anderleht je stigao na samo bod zaostatka za vodećim Standardom i ponovo je u trci za titulu!