Pobeda Anderlehta, Markec dobio šansu i iskoristio je!

petak 06.04.2018.
23:00

Lazar Marković konačno svih 90 minuta na terenu.

Ekipa Anderlehta je uspela danas da savlada Šarloa sa 1:2 u gostima, a Lazar Marković je konačno odigrao svih 90 minuta, nakon skoro godinu dana.

Pored njega, i Ivan Obradović je odigrao čitav meč, a Uroš Spajić se povredio u 23. minutu i morao je da napusti teren.

Već u trećem minutu Lazar Marković je odličnim centarušutom pronašao Morioku u kaznenom prostoru, ovaj je uspeo da iz neposredne blizine sprovede loptu u mrežu za 1:0.

Ipak, u nastavku Babi uspeva da izjednači u 48. minutu, da bi pobedu Anderlehtu doneo Tjodorčuk nakon penala koji je sam iznudio.

Markoviću je, inače, ovo prvi put da počne utakmicu za Anderleht u ligi, nadamo se da će ovom asistencijom dokazati treneru da mu je među starterima i mesto.