nedelja 29.09.2019.
19:22

Engleski reprezentativac je imao svoje veče.

Beta/Mike Egerton/PA via AP

Lester Siti ubedljivo slavio protiv Njukasla na "King Pauer" stadionu rezultatom 5:0.

"Lisice" su došle u vođstvo već u šesnaestom minutu preko Rikarda Pereire, Portugalac je započeo i završio akciju po desnom boku za novi gol u sezoni. Posao domaćina dosta olakšava Hejden koji svojim grubim startom dobija direktan crveni karton pred samu pauzu.

U nastavku na scenu stupa Džejmi Vardi. Englez je prvo udvostručio prednost svog tima golom u 54. minutu iz praktično mrtvog ugla, samo tri minuta kasnije Damet nesretno reaguje na Praetov centrašut i šalje loptu u svoju mrežu.

U 64. minutu svoj drugi gol postiže Vardi na sjajnu asistenciju Olbrajtona, Lester vodi sa 4:0.  Ndidi postiže peti gol za Lester Siti čime je i postavljen konačni rezultat u 90. minutu.

"Lisice" su posle ovog trijumfa na trećem mestu, dok Njukasl zauzima pretposlednju poziciju.