PL - Triler na Gudisonu, Sparsi ispustili pobedu pred put u Beograd, sve u senci jezive povrede Portugalca!

nedelja 03.11.2019.
19:34

Užasne scene u Liverpulu...

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Totenhema remizirali su sa Evertonom u Liverpulu 1:1 u 11. kolu engleske Premijer lige pred gostovanje Crvenoj zvezdi u Ligi šampiona.

U prvom poluvremenu utakmice nismo videli praktično ništa osim jalove inicijative Sparsa, pa se na odmor otišlo bez promene rezultata.

Nastavak meča je doneo mnogo više uzbuđenja, već na početku drugog dela igre sudija Atkinson je posle odgledanog VAR snimka ustanovio da nije bilo prekršaja nad Sonom u kaznenom prostoru Evertona.

Ipak, izabranici Maurisija Poketina su stigli do vođstva, nakon promašaja Ričarlisona usledila je odgovarajuća reakcija gostujuće ekipe.

Još jedan sporan trenutak dogodio se šest minuta kasnije, ovoga puta u kaznenom prostoru Sparsa gde je Ali igrao rukom, međutim Atkinson nije pokazao na najstrožu kaznu.

Totenhem je ubrzo ostao sa igračem manje na terenu zbog nespretnog starta Sona koji je polomio zglob Andreu Gomešu, snimak koji sledi gledate na sopstvenu odgovornost.
Na kraju, kao da je stigla svojevrsna kosmička pravda,"karamele" su nakon sjajne akcije u devetom minutunadoknade vremena uspele da izbegnu poraz golom ČenkaTosuna.

Nažalost, sve je ostalo u senci povrede Portugalca kojem i ovim putem želimo što skoriji oporavak.