nedelja 25.08.2019.
19:26

Sparsi igrali fudbal, Njukasl pobedio.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

U terminu od 17.30 danas su odigrane dve utakmice trećeg kola engleske Premijer lige.

Njukasl je kao gost šokirao Totenhem kojem je uzeo sva tri boda u Londonu, rezultat je bio 1:0.

Imali su Sparsi i više od igre tokom čitave igre, ali čovek odluke bio je Žoeilton koji je golom krunisao odličnu akciju "svraka" u 27. minutu meča.

Usledila je velika ofanziva londonske ekipe koja je mogla da stigne i do šanse iz penala, međutim arbitar Din je nakon VAR asistencije odlučio da ne dosudi kazneni udarac posle kontakta Kejna sa jednim od defanzivaca gostiju.

Iznenađenje smo videli i na Molinou gde Barnli umalo osvojio čitav plen protiv favorizovanog Vulverhemptona koji je na kraju ipak uspeo da izvuče 1:1.

Vođstvo svojoj ekipi doneo je Ešli Barns u 13. minutu nakon asistencije MekNila, ali je spas "vukovima" stigao u poslednjim trenucima meča kada je u petom minutu nadoknade vremena sa penala pogodio Raul Himenez.