subota 26.10.2019.
15:22

Gosti iz Birmingema izdržali tek poluvreme.

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Mančester sitija ostvarili su pobedu u 10. kolu engleske Premijer lige pošto su na domaćem terenu savladali Aston Vilu sa 3:0.

Iako u prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, mogli smo videti dosta uzbuđenja, prvi je zapretio Žezus koji nije bio precizan.

Sredinom poluvremena desio se sporan trenutak u kaznenom prostoru "građana", ali sudija Skot je nakon VAR asistencije odlučio da nije bilo elemenata za najstrožu kaznu.

Nastavili su domaći igrači da stežu obruč oko ekipe iz Birmingema, takav pristup im se ponovo isplatio u 65. minutu kada je Kevin De Brujne uz dosta sreće savladao Hitona.

Mančester siti utakmicu nije završio u punom sastavu pošto je Fernandinjo zaradio isključenje nakon drugog žutog kartona u finišu meča.

9 Komentara

Mjolnir-HammerOfThor
Saturday, 26.10.2019
16:39

City dobio zasluženo ali da je Liverpulu priznat onaj De Bruyneov gol odmah bi krenule priče kako se namješta liga za Liverpool

_mladen_
15:32

Moze li neko da mi objasni kako su priznali drugi gol Sitija? Mozda sam ja nesto ne razumem, ali Sterling je bio u ofsajdu, smetao je golmanu, samim tim uticao je na igru...

Red blood
18:33

Ne znam sta je sporno?
U momentu kada jee De Brujne sutnuo,Sterling nije bio u ofsajdu.
Da su ustanovili da je Silva pipnuo loptu,u tom slucaju bi Sterling bio u ofsajdu.
Ali mnogo puta su ponovili i ne vidi se jasno..ili je nije uopste pipnuo,ili je toliko da se ne primeti.
Sve u svemu,treba da se manemo tih najsitnijih detalja..i da u svemu trazimo sudijsku gresku.
Samim tim pokazujemo da ne verujemo u Liverpul,vec trazimo unapred alibi.
Zasluzena pobeda Sitija i to je to.
Mozda je Vila igrala solidno i mozda nisu zasluzili neki visok poraz,ali pali su u drugom poluvremenu.

_mladen_
21:21

Sporno je to sto ne bih bas rekao da je sigurno Sterling bio van ofsajd zone, a to nisu ni proveravali. Ne trazim ja sudijsku gresku vec lepo pitam, to je isto rekao i komentator na sk. Komentarisem mec koji sam gledao, iako navijam za Liverpul ovo nema nikakve veze sa njima, i te kako ja verujem da Klopova ekipa moze do titule. Pogotovo sto se ni jedna sporna sudijska greska vezana za Siti ne komentarise, kao da njihove meceve niko i ne gleda.

NikkiCFC
15:29

Kako je priznat drugi gol nije mi jasno? Deluje kao da su gledali da li je pipnuo loptu sto uopste nije ni bitno jer je svakako smetao golmanu?!

dock
18:58

Sterling nije bio u ofsajdu kad je DeBrujne sutirao. Bio bi u ofsajdu da je Silva pipnuo loptu. Obzirom da nije, nema ofsajda.

Crveni Lucifer
15:27

Ponadali se luzeri kad ocas posla se istopi 8 bodova prednosti, sad sa njihovim luzerskim mentalitetom nema sanse da pobede totenhem cim i city nabije pritisak. Bas ko sto sam reko posle old traforda sledi njihov strmoglavi pad, al bar su proslavili titulu hahahahahah

City sweden⚽️
20:26

Iskreno strastveni sam navijač Citya,gledam uživo 8-9 utakmica godišnje na Etihadu ali ako me pitate koji klub posle Citya bih voleo da uzme PL to je MUN ,Liverpool bi bio na zadnjem mjestu!