PL - Siti zaigrao u drugom poluvremenu, Sterlingova simultanka za "plus 4"!

• 09. mart 2019.

• 20:21

"Građanima" bilo dovoljno tek 45 minuta na Etihadu.

PL - Siti zaigrao u drugom poluvremenu, Sterlingova simultanka za
Fudbaleri Mančester sitija opravdali su ulogu favorita i savladali Votford na svom terenu sa 3:1 u 30. kolu engleske Premijer lige.

Krenula je domaća ekipa veoma ofanzivno do samog starta, a do prvog gola mogao je Silva koji je za dlaku promašio gol glavom.

Odličnu priliku propustio je i Aguero, ali sve je na naplatu stiglo u drugom poluvremenu.

U uvodnim trenucima drugog dela meča, Rahim Sterling je doveo svoj tim u vođstvo uz malo sreće.

Na drugi pogodak navijači domaće ekipe čekali su tek pet minuta, ponovo je Sterling iskoristio svoju priliku i po drugi put savladao Fostera.

Votford je u 66. minutu uspeo da stigne do pogotka preko Đerara Delofeua, ali to nije moglo da odvede meč u dramatičan finiš pošto su "Građani" rutinski priveli utakmicu kraju.