PL Rusije: Krasnodar za dva minuta srušio "Armejce" u Moskvi

nedelja 28.10.2018.
22:17

U okviru 12. kola ruske Premijer lige, moskovski CSKA je pretrpeo poraz na svom terenu.

EPA-EFE/OLIVIER HOSLET

Fudbaleri Krasnodara slavili su na gostovanju u Moskvi protiv CSKA rezultatom 1:2 (0:0).

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi nakon 10ak minuta igre u nastavku prednost "Armejcima" doneo fudbaler Evertona na pozajmici u Moskvi Nikola Vlašić.

Hrvatski internacionalac je rešio da oproba svoj udarac sa ivice kaznenog prostora nakon povratnog pasa Čalova, odlično je to uradio i savladao golmana gostiju za 1:0.

A onda, u razmaku od 79. do 81. minuta, potpuni preokret.

Najpre je Ari na asistenciju Stotskog savladao Akinfejeva, da bi samo dva minuta kasnije nakon centaršuta Brazilca Kleson doneo prednost gostima iz Krasnodara.

Do kraja nije bilo promene rezultata, Krasnodar je drugi na tabeli sa 22 boda, tri manje od vodećeg Zenita, dok je CSKA peti sa 19 osvojenih bodova.