nedelja 01.09.2019.
16:54

"Vukovi" dva puta stizali prednost, ali nije vredelo.

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Evertona ostvarili su pobedu u četvrtom kolu engleske Premijer lige pošto su u Liverpulu savladali Vulverhempton rezultatom 3:2.

Povele su "karamele" već u petom minutu golom Ričarlisona, ali su gosti brzo uzvratili preko Romana Saisa četiri minuta kasnije.

Ništa manje uzbuđenja nismo videli i u drugom delu meča, ekipa Nuna Espirita je nakon blage inicijative uspela da izjednači u 75. minutu kada je Raul Himenez postigao pogodak nakon akcije iz auta.

"Vukovi" su na u poslednjim trenucima meča ostali sa igračem manje pošto je Boli zaradio isključenje.