PL - "Redsi" svoje odrađuju, ali ne vredi! Kad je najteže - Aguero! (POLUVREME)

nedelja 12.05.2019.
16:48

Ista meta, isto odstojanje, 45 minuta nas deli do kraja drame.

EPA-EFE/PETER POWELL

Nakon prvih 45 minuta u poslednjem kolu engleske Premijer lige, Mančester siti je na dobrom putu da odbrani titulu prvaka Engleske, dok je Liverpulu potrebno malo čudo kako bi prekinuli višedecenijski post u Premijer ligi.

Osnovni uslov za tako nešto jeste da "Građani" ne pobede u Brajtonu, ali trenutni rezultat jeste 1:2.

Poveli su domaćini u 27. minutu preko Glena Mareja u 27. minutu, Aguero je brzo odgovorio tek 60 sekundi kasnije, te pogotke možete pogledati OVDE.

Totalni preokret doneo je Ajmerik Laport u 38. minutu kada je pogodio nakon kornera Mareza.

"Redsi" imaju pozitivan rezultat zahvaljujući Sadiju Maneu koji je savladao Patrisija u 17. minutu meča, ali to im neće mnogo vredeti ukoliko ostane aktuelan rezultat u Brajtonu.