• 17:57

Everton je nastavio da tone, Votford ne može ni protiv Šefilda.

PL -
Osmo kolo Premijer lige i osma pobeda Liverpula.

Četa Jirgena Klopa slavila je posle velike borbe na "Enfildu" protiv Lestera sa 2:1 (0:1) i tako zadržala maksimalan učinak.

Poveli su fudbaleri Liverpula u 40. minutu, sjajan pas Milnera ka Maneu, Senegalac beži odbrani "Lisica" i matira Šmajhela za 1:0.

Otišlo se sa tim rezultatom na odmor, da bi u 80. minutu gosti poravnali rezultat.

Ajoze se sjajno okrenuo na ivici kaznenog prostora domaćina, potom je jako dobro progirao Medisona, koji je uspeo da uputi udarac ka golu rivala i savlada Adrijana za 1:1.

Ipak, penal za domaćina u nadoknadi, precizan je sa kreča bio Džejms Milner za veoma važna tri boda.

Aston Vila je iznenadila na "Kerou roudu", savladali su Norič sa 1:5 (0:2).

Igrao se 14. minut kada je Vesli doneo prednost gostima, da bi u 30. minutu Brazilac postigao još jedan gol za 2:0. Asistirali su mu El Gazi i Mekgin.

U 38. minutu nova velika šansa za Veslija, penal za goste iz Birmingema, ali Brazilac nije uspeo da ga pretvori u pogodak.

Otišlo se na odmor, da bi do trećeg gola VIla stigla u 49. minutu, strelac je bio Džek Griliš, druga asistencija El Gazija.

Samo 12 minuta kasnije "poker", Hurihejn strelac, na asistenciju Targeta.

Dolaze i do petog kola gosti, Daglas Luiz se upisao u listu strelaca, Vesli ovoga puta piše asistenciju.

Počasni gol za "Kanarince" u 88. minutu postiže Josip Drmić.

Everton je nastavio da tone, ovoga puta su doživeli poraz na "Tarf Muru" od Barnlija, bilo je 1:0 (0:0) za domaćina.

Gosti su u 56. minutu ostali sa igračem manje, Šejmus Kolman je zaradio drugi žuti karton.

Pobedu "Kleretsima" je doneo Džef Hendrik, golom u 72. minutu.

Votford je nastavio da razočaravao, ovoga puta su osvojili samo bod na svom stadionu protiv Šefilda, meč je okončan sa najnepopularnijih 0:0.

Poprilično neinteresantan meč na "Vikaridžu", nismo videli puno prilika za golove, gosti se na kraju zadovoljni vraćaju kući sa bodom.