• Autor: Beta

• 31. avgust 2013.

• 20:44

• Izvor: Beta

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su večeras na svom terenu ekipu Sanderlenda sa 2:1 u trećem kolu Premijer lige.

U poslednjem meču subotnjeg dela programa četvrtog kola Premijer lige fudbaleri Kristal Palasa savladali su kao domaćini ekipu Sanderlenda i tako osvoji prva tri boda u novoj sezoni.

Domaći fudbaleri poveli su već u devetom minutu golom Danijela Gabidona, a izjednačio je Stiven Flečer posle 19 minuta igre u drugom poluvremenu.

Vođstvo Kristal Palasa udvostručio je Dvajt Gejl u 79. minutu meča, dok je konačan rezultat postavio Stjuart Oknif u drugom minutu nadoknade vremena.

Danas je rezultatom 1:0 Norič pobedio Sautempton, Njukasl ekipu Fulama, a Stouk Vest Hem, dok su dok su Kardif i Everton odigrali 0:0.

U prvoj utakmici današnjeg programa Mančester Siti je na svom terenu pobedio Hal sa 2:0

Sutra su na programu još tri utakmice, a derbi kola igra se na Enfildu gde Liverpul dočekuje Mančester junajted. Sutra se sastaju i Vest Brom i Svonsi, a u londonskom derbiju Arsenal i Totenhem.