subota 28.12.2019.
20:25

Dosta zanimljivi susreti dvadesetog kola.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Murinjo preživeo VAR i Orijea za bod na "Kerou roudu" (2:2) , Lester arhivirao "čekićare (1:2).

Norvič - Totenhem 2:2

"Kanarinci" su bolje otvorili susret, posle nekoliko pokušaja došao je i gol Vrančića u 18. minutu. Deluje da je Gazaniga morao bolje da reaguje, Bosanac upisuje prvi gol u ligi.

Temu Puki povisuje na 2:0 u 33. minutu, ali je rame Finca bilo u ofsajdu što je Frendu bili dovoljno da uz VAR poništi gol napadača "kanarinaca".

Po povratku sa pauze, dosta bolja igra "pevaca". Kristijan Eriksen u 55. minutu izjednačuje iz slobodnjaka. Samo tri minuta kasnije Ali postiže gol za vođstvo ali je gol Engleza poništen zbog ofsajda.

U 61. minutu "kanarinci" stižu do vođstva od 2:1, Puki je bio u naletu, Serž Orije nespretno reaguje i šalje loptu u svoju mrežu.

Ipak na nerešeno vraća Hari Kejn golom iz penala u 82. minutu.

Vest Hem - Lester 1:2

Lester je dosta izrotirao svoj tim večeras, ali su "lisice" bile bolje tokom većeg dela igre.

Fabijanski je uspeo da odbrani penal Greju u 12. minutu, ali smo golove ipak videlu u zadnjih pet minuta prvog dela igre. Ihenačo koristi asistenciju Pereza u 40. minutu za vođstvo Lestera, ali Fornals izjednačuje na 1:1 u 45. minutu.

Grej ipak uspeva u nastavku da stigne do gola, krilo koristi još jednu asistenciju Pereza za 2:1 u 56. minutu.