sreda 17.05.2017.
18:39

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve savladali su Ural u okviru pretposlednjeg kola ruske Premijer lige, a srpski internacionalac Nemanja Pejčinović upisao se u listu strelaca.

Epa/Armando Babani

Poslednja dva kola ruske Premijer lige nemaju takmičarski značaj za fudbalere Lokomotive ali je klub iz Moskve i pored toga upisao trijumf na gostovanju Urala.

Lokomotiva je sa 2:1 (2:0) savladala Ural i kolo pre kraja dospela na sedmu poziciju koju je Ufa ispustila usled remija sa Orenburgom.

Vodeći gol za Lokomotivu postigao srpski internacionalac Nemanja Pejčinović u 33. minutu susreta, a deset minuta kasnije Manel Fernandez je sa penala duplirao prednost gostiju.

Golom Čisambe Lungua domaći su uspeli da smanje prednost Lokomotive ali je to bilo sve od Urala koji je današnjim porazom doveo u pitanje opstanak u ligi.

Srpski internacionalci Diminik Dinga i Radovan Pankov odgledali su meč sa klupe za rezerve, dok je Nemanja Pejčinović na terenu proveo svih 90 minuta.