PL - Ovaj Liverpul je maestralan, Jokanov Fulam tone...

subota 27.10.2018.
17:52

Novi poraz Fulama na svom terenu, ponovo ubedljiv. Liverpulova rutina, slavlje Brajtona i Votforda.

EPA-EFE/ANDY RAIN

Liverpul je danas ubeležio nova tri boda, bio je veliki favorit protiv Kardifa, na kraju slavlje Redsa od 4:1.

Mohamed Salah je dokazao da se vratio u potpunosti u formu, danas je već u 10. minutu uspeo da postigne prvi gol nakon karambola u kaznenom prostoru Kardifa.

Dobro su gosti igrali odbranu, ali bilo je trenutaka kada nisu imali sreće da ostanu netaknute mreže. U 66. minutu nova situacija gde ne možete baš kriviti odbranu Kardifa, Mane je uspeo da se okrene, da šutira i da pogodi za 2:0.

Gosti uspevaju da stignu do počasnog gola i to preko Patersona u 77. minutu utakmice, uspeo je da kroz noge probaci loptu golmanu Alisonu.

Đerdan Šaćiri je iskoristio dodavanje Mohameda Salaha i postigao je lep gol za 3:1, lepo se oslobodio svojih čuvara i poslao je loptu u mrežu.

Mohamed Salah je stigao i do druge asistencije danas u 87. minutu, njegovo dodavanje je iskoristio Sadio Mane za konačnih 4:1.

Fulam je doživeo novi debakl. Oni su danas poraženi na svom terenu od Bornmuta sa 0:3, a dodajemo i da su imali igrača manje u poslednjih 20-ak minuta.

Kalum VIlson je iz penala doneo prednost gostima, a domaći su igrali loše u napadu, nisu stvarali previše prilika. Bruks je povisio na 0:2 u 72. minutu,a odmah nakon toga desio se drugi žuti karton za Mekdonalda, pa je Fulam ostao sa igračem manje.

Konačnih 0:3 postavlja Vilson u 85. minutu.

Aleksandar Mitrović je odigrao svih 90 minuta, zaradio je na kraju žuti karton.

Sautempton i Njukasl odigrali su utakmicu bez golova, ali se domaćin u tom meču ispromašivao, za razliku od Njukasla koji nije uspeo da pogodi okvir gola danas.

Brajton je golom Mareja u 48. minutu savladao Vulverhempton, a Votford je takođe slavio na svom terenu protiv Hadersfilda. Pereira i Deulofeu su u prvom poluvremenu postigli po gol u 10. i 19. minutu, da bi Sakses postavio konačnih 3:0 u 80. minutu meča.

11:32

Pazi ove lešinare navijace Celzija.Oni se našli pozvani da komentarišu PL i kvalitet.Pazi njihov klub se od osnivanja uglavmnom borio za opstanak a najveci uspeh im je 6 mesto i igranja u kupu UEFA...sada odjednom posle par titula oni merodavni sta je kvalitet a sta ne.Smesno smesno smesno ...verovatno je kvalitet pre dve godine bio vrhunski ...jel da?

Kolos
Saturday, 27.10.2018
23:06

Ipak koliko vidim najaktivniju su nasu najverniji navijaci po komentarima, pomno prate svako slovo mali Nikica i mali King, koji opravdava svoj novi nadimak. Nadam se da zna sta to znaci :)

La bestia negra
21:42

Opet plasticni dvojac pokazuje da su maskote ovog sajta.Salah slab igrac kada da Kardifu gol,a kada to Azar uradi najbolji je na svetu.Kardif sada tim druge lige,a kada jeistim rezultatom dobio mali klub tad je bio buduci sampion.

NikkiCFC
18:42

Sledece kolo igraju sa Hadersfildom to ako ne pobede nikog nece.

Kolos
22:53

Ko igra sa Hadersfildom?

NikkiCFC
19:18

Optereceni ste. Ne vrti se svet oko Liverpula.

Bambulica
18:39

Čekamo plavce da nas obavijeste o Liverpulovoj igri u danasnjem meču.....

NikkiCFC
18:50

Nisam gledao ali ne cudi me da Salah da gol protiv Kardifa haha.

razzorNo1
20:07

eh to Niki car i ja sad hocu da kazem, ovaj Salah daje golove samo malim klubovima, naravno racunat cemo i golove iz prosle sezone te dao gol sitiju te dao gol brajtonu pa celziju pa kardifu ma nije on za velike utakmice samo reseta male klubove sta ces

Kolos
18:55

i meni to pada na pamet : )

Cetinje LFC
18:35

A kako mi je žao Fulama i Jokanovića, mislio sam da će mnogo bolje stojati posle 10 utakmica. Baš bih volio da se probude, imaju fin tim, i mogu mnogo bolje od ovoga. Nadam se da će krenuti naviše uskoro. A što se nas tiče, skoro pa savršeno, meni lično Lovren nije za startnu postavu, drago minje što Fabinjo polako pokazuje kvalitete, super golovi za Manea, Šaćiri odlično, Salah odlično. Bez poraza i dalje, a ekipa izgleda svježe, dobra rotacija Klopa za sad. Mislim da će bit super utakmica sa Arsenalom...

NikkiCFC
18:51

Imate dva poraza u sezoni, jedini neporazeni klubovi su Celsi, Dortmund i Juve!

xman
20:18

A celsi se naigrao protiv jakih ekipa(osim nas)

razzorNo1
20:08

mi imamo grupu u kojoj se nalaze psg napoli i zvezda a vi imate grupu u kojoj igraju mol paok i bate borisov a naravno ne treba zab da igrate le ljubi brat

Red blood
20:05

Prvi na tabeli u PL,prvi na tabeli u grupi u LS.A ti se tesi jedinim sansama da osvojite nesto u LE i Liga Kupu..

Stari
19:30

A kad CFC bude izgubio u Liga kupu onda će to da bude kikiriki kup!

äxwell
19:14

Celzi za razliku od ta dva igra u LE tako da se to ne pika...

Z
18:26

Fulamova odbrana je jedna od najkriminalnijih ikada (od kada pratim PL)

Red Demon
18:26

Ocekujem sparsi da odrade poso sad kao sto samo oni znaju

Jürgen Klopp
18:21

Još jedna utakmica koja pokazuje koliko je Šaćiri bitan za igru Liverpula... Njegovim ulaskom je napad postao mnogo tečniji i konkretniji, fenomenalno sarađuje sa Salahom... Raduju dobre partije i golovi Salaha i Manea... Sve u svemu solidna utakmica, mada treba istaći i da je Kardif baš slaba ekipa... Žao mi je ovog Fulama, nadam se da će Jokanoviću dati još jednu šansu

_mladen_
19:01

Pa sve napade pre toga Lalana ne kvario, jer se vidi da nije pipnuo teren dugo vremena.

conecorleone
18:15

Navijaci Liverpula ce se naloziti kao kornjacin vrac kad vide tabelu.

äxwell
18:48

Msm da se vise loze misevi tipa King,Nikica pikica pa i ti npr...Tebi vidim nije lako u poslednje vrjeme.

NikkiCFC
18:51

Nek se loze tamo negde do januara.

L F C
18:06

Dobro smo odigrali danas i osvojili nova tri boda. Jos od pocetka je se videlo da idemo na sigurnu pobedu. Postigli smo prva dva gola u pravo vreme, potom nas je kardif malkice "upozorio" da nema opustanja sto smo ozbiljno shvatili i sa os dva gola mirno priveli mec kraju. Fabinjo opet vrhunski, salah i mane ulaze u formu, treba napomenuti i sacirijev gol. Odlicna igra, bravo momci idemo dalje.
Y N W A

razzorNo1
18:06

Salah se ponovo smije, pocinje ponovo ono lomljenje odbrambenih igraca protivnika u sesnestercu, vraca formu i opet ce da bude onaj stari golgeter koga ce se cijela evropa plasit, jos vise mi je drago sto ponovo ima onu neku vezu sa maneom jednostavno i jednom i drugom se lopta lijepi za noge...Steta sto i Bobi nije zabio al nema vz bice nafake da zabije Arsenalu, Fabinjo pocinje da se isplacuje i pokazuje zbog cega je dosao, a Saciri jos jednom me ocarao i u jednom momentu cinilo mi se da imamo Kutinja u veznom redu, nevjerovatna lopta za Milnera koju je stari lisac ipak izgubio...medjutim bilo je vrijeme da zabije prvijenac akcija sa salahom za udzebnike...ova tekma je bila rijesena u prvom poluvremenu cini mi se da je posjed lopte bio 85 odsto na nastoj strani al je u drugom bilo uzbudljivije mada posjed je opet na kraju bio 80 posto , kardif je imao jedan sut i taj sut je bio u nasem golu to je jedina stvaar koja mi se ne svidja a ostalo je extra...idemo sad na emirejc i nadam se pobjedi i arsenal igra lijep fubal ocekujem dosta golova al i nasu pobjedu ynwa

19:27

Koji Salha jazavac koji on fudbaler klasa za mucenu Zvezdu i ove nesrecne cempionsip amatere Kardif,bio stavljen u dzep protiv Celzija nije se video nesrecnik.

razzorNo1
18:38

ima jedan tim u evropa ligi koji do posljednjih minuta drhti hocel mol iz madjarske il paok iz grcke im dat gol pa da ne uzmu tri boda tjesi se

GagiGGMU
08:49

Salah stavljen u dzep protiv Celsija isto kao sto je i Azar stavljen u dzep protiv Junajteda pre neki vikend

Savoa
23:32
Stari
21:25
xman
18:03

I Fabinjo je pokazao da je skoro spreman za startnih 11, on i Keita ce ciniti bedem u sredini, a za jos jedno mjesto neka se bore ostali. Svaka cast momci!!!

NikkiCFC
18:54

Fabinjo i Keita kad su igrali zajedno ove sezone pobedio ih je Fabregas u kupu koji ne moze da potrci toliko o njima.

18:00

Liverpul ocekivano lagano rijesio Kardif,a sto se Jokana tice ako nesto drasticno ne promjeni brzo ce ispucati kredite i biti otpusten,koji je rekord po broju primljenih golova u PL? Fulam ima 28 u 10 kola sto je bas previse pogotovu ako se uzme u obzir da uopste nemaju los tim

äxwell
17:59

Bukvalno sa 20% snage su ovo dobili. Tesko je bilo ocekivati jos jedan clean sheet sa Morenom u zadnjoj liniji, i to je jedino razocarenje u utakmici kao i jedina sansa Kardifa na utakmici. Raduje povratak Salaha koji je ovim golom izjednacio proslosezonski start. Mane pokazao sta moze kada udje u protivnicki 16ac i pokusa zabiti gol za razliku od uobicajnog davljenja lopte.
Sada sjajnih 7 dana odmora pred nezgodno gostovanje, a pritisak se prebacuje ostalima.

Kolos
23:12

Meni je zao sto nam je izmakao taj 'clean sheet', ali ako je to cena za povratak 'smrtonosnog tria' na scenu nije mi zao! U odbrani smo sasvim dobri, dobro sto je Gomez odmorio, spremamo se za Arsenal koji je sve bolji! Ocekujem ludilo i dobar rezultat. YNWA!

17:58

Ja licno mislim da je kvalitet PL nikad losiji nego ove sezone,ovaj Liverpul kao i Arsenal sa nikakvom igroom u samom vrhu to nekad nije bilo moguce,jaz je prosto prevlik gomila miki maus klubova je usla u PL,a oni ozbiljni klubovi ne mogu da se vrate to je problem.....Jokanovicu treba uruciti otkaz 100 miliona ulozeno u zoni ispadanja ,care nisi materijal.

18:49

Celsi kad se Azaru ne igra na nivou su sredine tabele,misli malo o tome.

äxwell
18:51

Nema potrebe da sam sebe vrijedjas u tom nicku, dovoljni su ovi tvoji urnebesni komentari.

Kralj Stiven
17:57

Samo Liverpul ume da primi ovakav gol,ali da se nije desio ne bi dodali gas do kraja.Salah izgleda poradio na zavrsnom pasu i opet pokazuje klasu krenuo je u seriju,Mane isto dobar u drugom poluvremenu kao i Fabinjo tokom vecine meca.Bojim se da ce Gomez ili Arnold ispastati jer Klop vraca Lovrena u prvih 11.Da li sam jedini koji je u trenutku kada je Viskovic izjavio da Lalana nije za 90 minuta pomislio da on uopste nije za klub,a ne prvih 11,koliko god ga ne volim Sacirija je za njega igracina.

_mladen_
19:06

Brate on mora sa rotira, Van Dajk i Gomez su prvi stoperski par. Arnolda je odmarao tako sto je tu Gomez igrao, sada odmara Gomeza i igra Lovren. Ne mozes sa istim timom odigrati sve tekme. Liverpulova najbolja odbrana je Alison, Robertson, Van Dajk, Gimez i Trent, to svi znaju.

Kolos
23:16

Potpisujem sto si rekao.

_mladen_
17:54

Op op, neko nam se budi. :) Steta za ovaj primljeni gol, ali dobro, sta je tu je. Igra sve bolja, Salaha ste svi otpisali previse rano, tek pocinju svi da klikcu. Fabinjo maestralan, konacno covek koji ume da presece kontre, koji ume da prosledi pas unapred. Liverpul se budii!! :)

20:56

Nemate kreatora

_mladen_
02:30

Ne znam da li si primetio novu formaciju Liveprula, gde je kreator Firmino. Klop je smislio novi nacin, da uklopi, Manea, Salaha, Sacirija i Firmina. Plus fo sad je veci problem bila forma ovih napadaca koji se lagano vracaju.