PL - Novi minimalac Redsa!

• 24. avgust 2013.

• 20:31

Sjajan početak sezone za ekipu Brendana Rodžersa. Liverpul je vezao drugi trijumf na startu nove sezone a minimalnu pobedu na "Vila Parku" Redsima je doneo Danijel Staridž, kao i sjajni golman Minjole.

Fudbaleri Liverpula obradovali su svoje navijače drugom uzastopnom pobedom na startu nove sezone.

Nakon minimalnog trijumfa u prvom kolu nad Stouk Sitijem Redsi su savladali i Aston Vilu sa 1:0 ali na gostovanju u Birmingemu.

Pobedu Liverpulu doneo je Danijel Staridž u 21. minutu nakon asistencije Enrikea ali i slaloma koji je napadač gostiju napravio u šesnaestercu domaćih. (gol pogledajte OVDE!)

U pobedi je jednako participirao golman Liverpula koji je u više navrata uspevao da osujeti fudbalere Aston Vile u nameri da dođu do pogotka.

Najbolju pansu u drugom poluvremenu imao je Benteke u 86. minutu kada je u situaciji jedan na jedan Minjole fantastično reagovao i sačuvao svoju mrežu.

Liverpul nakon dva kola ima šest bodova dok je Aston Vili ovo bio drugi vezani poraz.