subota 24.10.2020.
20:22

Prazne puške...

EPA-EFE/Michael Regan

Tvrda utakmica Mančester junajteda i Čelsija, dva giganta engleskog fudbala, završena je nerešenim rezultatom 0:0.

Retko šta je vredno pomena u ovom meču, skoro i bez najvećih šansi, iako je Mančester junajted imao nešto više loptu u svom posedu i iako je nešto više napadao.

U prvom poluvremenu Mendijeva greška kada je mogao da postigne autogol, ali i jedna sjajna odbrana nakon udarca Rašforda je bilo sve vredno pomena.

Ulazak Kavanija i Pogbe nije doneo mnogo Mančester junajtedu ni u nastavku. Ipak, imao je Urugvajac jednu šansu i to u 88. minutu kada je njegov udarac blokirao Tijago Silva.

U prvom minutu nadoknade Mendijeva sjajna odbrana, izrastao je u junaka utakmice nakon što je ponovo odbranio udarac Rašfordu.

Sve u svemu, malo dešavanja u velikom derbiju...

Inače, Nemanja Matić bez minuta protiv svog nekadašnjeg tima sa kojim je imao mnogo uspeha.

Baner

Standings provided by SofaScore LiveScore

25 Komentara

United_forever
Sunday, 25.10.2020
13:56

Jednu loptu je dobio Kavani i zamalo gol, to je to, nijednu loptu vise od tog trenutka nije dobio. Smesno, ovaj megvajera ne mogu da smislim, tuanzebe je igracina za njega

06:45

U prvom poluvremenu i nije bilo lose na obe strane,Junajted je imao dve lepe sanse preko Rasforda i Kavanija.Drugo poluvreme me Lampard razocarao,igrati onakav bunker a pritom na rezultatu 0 0 .Zaista ne znam zasto je to radio,da je vodio pa i nekako,ali pri neresenom rezultatu da se branis jos nisam video kod velikog kluba.Junajted realno bio bolji,falili su Marsijal i Grinvud najvise zbog zavrsnica jer da su igrali oni ovaj mec mislim da bi Junajted pobedio i plus Teljesa ni naklupi,Van de bek nije ni igrao..Sve u svemu Lampard upropastio utakmicu bunkerom u drugom poluvremenu,a Junajted i u najjacem sastavu a kamoli u ovom ne uspeva da probije to.

Stari
Saturday, 24.10.2020
23:40

Dva isprdka od ekipa!

NIKE
23:13

Oba tima strašno defanzivno.. proslo ljeto United spucao 200 milki ovo lljeto Chelsea 250 milki.. i onda odigraju ovakav amaterski meč.. tuga braćo, tuga

Sveznalac-NoviProfil
21:37

Pitam se kako se Megvajeru svaku utakmicu dozvoljavaju krvnicki startovi, penali, itd... bez ikakvi kazni ili pregleda VAR-a? Sve u svemu sramota me da je Celsi dao cca. 300 mil.€ a krece sa 5 defanzivaca.

Naka TZ (CFC)
01:11

Upravo ja sam ocekivao da ce igrati lijep fudbal i sa jakim ekipama i na gol vise jer kad vidis koga smo sve doveli i kakva je ekipa napad extra sredina dobra odbrana se popravlja i igras Murinjovski sa ovim zatvorenim formacijama na kontre protiv tima koji ima mozda i slabiji roster.Da je ovo polufinale lige prvaka protiv tamo Bayerna Liverpula Juventusa pa ok taktika puno toga u igri ali ligaska utakmica a igrati na rezultat bez ikakve ideje na sredini i u napadu lose jako.Sve vise sam skeptican da ce Lampard uspjeti izvuci maximum iz ovog tima jer ovaj tim ne samo da moze lijep fudbal da igra vec moze i da osvoji mnogo trofeja samo ako trener sve dobro uklopi i izvuce maximum naravno jos je rano za neke velike rjeci vezano za Lamparda ali ne vidim da pravi dobar sistem nekako mi nedefinisan kao trener .Za Murinja se zna da je bunkeras za Pepa da igra na posjed ofanzivno za Kloppa na trku a za Lamparda jos nista.

Wednesday, 28.10.2020
12:22

Ma ne moze Rudiger bit los stoper covjeka samo zadesio pad forme kao i dobar dio odbrane tada, covjek je igrao top u Romi kada smo ga potpisali onda pod Konteom i Sarijem najbolji nam je bio meni je bolji od Zoume a pogotovo Kristensena jedino sto je mozda isto malo nepravedno je sto Tomori ne dobija vise prostora ali drago mi je da kako su Mendy i Silva dosli odbrana je itekako kvalitetnija :)

Tuesday, 27.10.2020
17:02

Slazem se i nadam se da ce to biti ako Bog da sve dobro u buducnosti. Ispunila ti se zelja Ridiger se vraca ;-)

Blek stena
21:30

Zali boze 2 sata.

21:17

Meni samo nije jasno zasto se Celzi kao zadovoljava bodom i ide na bod kao da smo igrali sa najacim klubom Evrope.Pa ovakav tim je napravljen da igra sa svima i da pokusa svakoga pobjediti .Da je ovo neka utakmica polufinalna bila kupa ili lige prvaka ok ali ovako lose bezidejno odigrati sa Junajtedom od kojeg Celzi ima bolji tim definitivno nije nesto sto sam ocekivao.Formacija sa 3 stopera jeste dala rezultat da ne primamo puno golova ali sto se tice igre i napada nista nismo uradili.Da je neki drugi covjek bio trener ovog tima sa ovakvim igracima pogotovo naprijed igrao bi otvoreno ne svidja mi se ovo sa 3 stopera vise volim 4-3-3 ili 4-2-3-1 jednostavno losa utakmica kao da je polufinale protiv Reala a ne ligaska utakmica sa Junajtedom koji nije ni sjena onog sto je bio dok je Celzi realno mnogo ulozio da bi ovako se postavio .Ne znam samo sta bi bilo da posle ovoliko pojacanja i dobrih igraca dodje Bayern ili Barcelona pa sta onda sa njima igrati definitivno sam ocekivao da ce ovi igraci moci sa svima da se nose rame uz rame vremenom a to sa Lampardom postaje mi velika sumnja jednostavno se ne koristi full potencijal koji ekipa ima.

Аполо
20:34

Јунајтед доводи играче да би их држао да греју клупу. Реално је да са оваквом игром не уђу ни у Лигу Европе наредне сезоне. Безидејно, катастрофално, бедно... стварно не знам да ли се ишта више може рећи и које то дно клуб треба да дотакне да би се нешто променило. Можда да сви играчи који вреде поднесу захтев за трансфер јер више не виде поенту играња за клуб чак и да имају велике плате.

Medox
20:32

Kakva dosadna utakmica, igrali kao drugoligasi sramota za oba kluba

Carina_11303
20:28

Mendi ne samo da je spasio Celsiju bod nego i oduzeo junajtedu dva. Napad bezidejan kao i protiv Sevilje. Dva puta sam video loptu u golu i dva puta nas je on spasio. Rano je Lampard poceo da taktizira, ovo je utakmica na kojoj smo trebali da idemo na pobedu. Previse je mlado prvenstvo za ovakve igrarije.

21:30

Zalosno gusiti ovako dobar tehnicki tim i sa mnogo ulozenog novca gdje je napad extra vezni red dobar odbrana solidna i sve vise se popravlja povratkom Silve i Mendya.Da smo igrali sa Bayernom ili Juventusom nije uredu ovoliko taktizirati i igrati Murinjovski a kamoli sa Junajtedom koji nije ni sjena onog sa Fergusonom pa tada smo rame uz rame igrali sa njima i svima.Ne svidja mi se ovo super je sto nismo primili gol al brate sa ovakvom ekipom igrati Italijanske zatvorene formacije nije uredu .Postajem sve vise skeptican da Lampard tesko moze izvuci maximalni potencijal kojeg Celzi ima posle ovih kupovina .

Kolos
20:26

Malo je reći da će Mendi zakucati Kepu za klupu.

_mladen_
20:32

Zakucao je on sam sebe za klupu, nije bilo potrebno neko drugi to da uradi. xD

Стерлинг Арчер
20:26

Ne mogu da verujem za šta se koristio VAR, a za šta nije...

21:38

Koji bi samar bio da cist penal nisu pregledali a da za onaj bezobrazluk Rasforda da su svirali penal

LUZERPOOOL
20:26

duel dva najlosija trenera u PL isto tako i dva bezidejna kluba. Uzasna utakmica.

_mladen_
20:25

Realan rezultat, malo je izgledalo kao da obe ekipe samo kontre čekaju. Meni je sve jasno, ali do kad će ovaj Megvajer da se štiti, čovek igra odbranu tako što rvački čuva igrače i nikad, ali bukvalno nikad se njemu ne sviraju prekršaji za to.

Nikola RED_DEVIL
20:24

Potrošili 400m da bi igrali bunker svaku utakmicu. Daj Abramoviću još 500m da krenu da igraju napadački da bude nešto od derbija.. Šut nisu imali, uspropastili utakmicu bunkerom. Lamps opet pokazao da je 0 od trenera. Mi bezidejno čak i kad su ušli Pogba i Kavani zbog njihovog bunkera.. Morali smo ovo da dobijemo ove propale bunkeraše.. Nema veze idemo dalje GGMU!