• Autor: Ivan Cvetković

• 04. novembar 2018.

• 18:52

Ključan je bio potez Mauricija Sarija da uvede Belgijanca u igru.

Čelsi je nastavio sa odličnim rezultatima u Premijer ligi pošto je u 11. kolu savladao Kristal Palas sa 3:1.

Od starta meča domaćin je krenuo veoma ofanzivno i odmah je bilo jasno da ćemo videti veliku borbu Palasa da izbegne poraz.

Tresla se mreža gostiju i tri minuta kasnije, ali je Vilijan bio u ofsajdu pa je pogodak poništen.

U drugom poluvremenu "Orlovi" su stigli do izjednačenja u 53. minutu, Andros Taunsend se odlično snašao u protivničkom šesnaestercu i savladao Kepu.

Pet minuta kasnije Pedro je postigao gol na asistenciju Alonsa i postavio konačnih 3:1.

Srpski internacionalac Luka Milivojević predvodio je Kristal Palas kao kapiten, odigrao je čitav meč i zaradio žuti karton u 86. minutu.