PL - Mitrov Fulam na dnu, treći poraz u nizu!

20:41

Ubedljiv poraz "kotidžera".

EPA-EFE/Mike Hewitt

Fulam stigao i do trećeg poraza iz tri kola, Aston Vila ubedljiva (3:0).

Kapiten Griliš već u četvrtom minutu najavljuje odličnu utakmicu za navijače Aston Vile.

MekGin beleži svoju drugu asistenciju samo desetak minuta kasnije, ovog puta Hurihejn je bio precizan. Odlična akcija gostujućeg tima za 2:0.

Imao je Mitrović dobru šansu da smanji zaostatak svog tima, ali na poluvreme se odlazi sa 2:0 za goste.

A samo tri minuta po povratku sa pauze bilo je i 3:0. Odličan centaršut Hurihejna koristi Tajron Mings, štoper je lako savladao Areolu iz neposredne blizine.

Fulam dolazi do gola u 56. minutu, ali je pogodak kasnije poništen zbog ofsajda koji je utvrđen pomoću VAR konsultacije. Do kraja susreta videli smo još jednu odličnu šansu za Mingsa, ovog puta Areola odlično reaguje.

Brajan je imao sjajnu priliku za utešni gol domaćina, ali njegov udarac završava na okviru gola.