PL - Luka je kralj penala na Ostrvu, Čelsijev poker u Barnliju!

nedelja 28.10.2018.
16:24

Srpski internacionalac blistao u duelu sa Arsenalom.

EPA-EFE/ANDY RAIN

U desetom kolu engleske Premijer lige u terminu od 14.30 odigrane su dve utakmice.

Kristal Palas je na svom terenu uspeo da remizira sa Arsenalom u malom londonskom derbiju 2:2, a pravi junak "Orlova" bio je Luka Milivojević

Domaćin je poveo u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena kada je Milivojević sa penala matirao Lenoa za veliku radost navijača Kristal Palasa.

Međutim, bod domaćoj ekipi doneo je Milivojević svojim drugim golom koji je takođe postigao sa penala u 82. minutu susreta pošto je pre toga dosuđen penal nad Zahom koji je, čini se, prelako pao.

Čelsi je u gostima slavio protiv Barnlija sa ubedljivih 4:0.

Nekadašnji fudbaler Evertona krunisao je sjajnu partiju u Barnliju golom u 57. minutu meča, a na 3:0 povisio je Vilijan pet minuta kasnije.

00:52

Na onaj tekst od pre nekoliko dana objavljen pod naslovom “Da li je Arsenal podcenjen?” Ja napisah kako dosadasnji rezultati Arsenala nisu pravo merilo njihove snage jer su imali nikad laksi raspored do sada, pobrah brdo minusa kad
vidi vidi... Tek ce da se vidi kad im se zaredaju jace utakmice

IIIPlava Horda GGMU?
21:43

Batuk moj, na ovom sajti za Arsenal i Liverpul ne mozes nista reci objektivno, tj kako jeste jer ce te odmah popljuvati njihovi navijaci, naravno brdo ti sleduje. Valjda je to tako kad nema trofeja pa i najmanja sitnica smeta.

Sunday, 28.10.2018
20:53

nema veze sa penalom...etkinson sta reci odma u penziju.

Стерлинг Арчер
20:05

Barkli je danas dokazao da treba da bude starter. Secam se da su se ljudi podsmevali kad smo ga doveli, ali takav igrac za 15 miliona + jos Englez...kradja. Vrhunska partija i veoma vazna pobeda nakon one katastrofe protiv Junajteda

19:41

Dobar mec,Morata napokon bolja partija. Dominantno ali previse dosadno po meni. Trebala je veca brzina u igri. Sve u svemu 3 boda, jurimo titulu drugovi,P.S Barkley me dosta podseca na Dzerarda.

Bratuska_Blueboy
19:04

Bravoo Plavcii ovo je pravi Celsii samo meljii

T. Henry
18:37

Kakve smešne penale sviraju protiv Arsenala, prosto neverovatno, Zaha gurnuo loptu pored Dzake koji se nije pomerao i udari u njega i padne i sudija odmah penal strašno

NikkiCFC
17:58

Tri kola PL u oktobru Barkli 3 gola i 3 asistencije za 200minuta jer je protiv Junajteda igrao samo 20 minuta. Sigurno igrac meseca u ligi! A Azar bio prosli mesec. I da, gde su ljudi koji kazu da bez Azara ne mozemo nikoga da pobedimo?

_Goran_
20:50

Tu su ljudi. Nije da ne mozete da pobedite, ali je Azar bar 70% Celzija. I ti komentari se uglavnom pisu kao odgovor na tvoje izuzetno nerealne komentare po pitanju svega vezano za Liverpul.

00:24

Ono sa Junajtedom je bilo sa pola gasa.

EmeryArs
17:51

Ramsey se pita zasto su uklonili ugovor a Iwobija ne bi komentarisao uzas zivi i Zaha majstor samo sto je previse umisljen

npboy
17:51

Izvodi Ozila i Aubu a igraju mu Iwobi i Lakazet. Promasaj meseca. To se radi na 2-3 gola razlike. Ubedljivo najveca prevara Premijer lige je Iwobi. Decko ne zna da primi, da doda, da šutne, da otvori prostor. Da li ce to na vreme uvidet Una i spasit nas gledanja ovog amatera??!

BlueMoon
17:43

Prosle sedmice Holding bokserom dodaje loptu svom golmanu,ovaj put Lakazet asistira Obamejangu bokserom.Kome smetaju engleske sudije? Makar imaju ujednačen kriterijum.

vojin denic
17:43

Tesko gostovanje takodje i nezgodan protivnik ,ali dobro ovo je bio posten rezultat idese dalje.

Kico14
17:37

Znaci 2 penala treba da se dosude da bi nam neko uzeo bod. Lijepo znat.

Fan Celsija
17:34

Kakav je Barkli igračina, 1 gol, 2 asistencije, 94% tačnih pasova.

Gooner1985
17:34

Više volim da igramo remi sa Crystalom nego remi sa Liverpoolom. Nadam se da će ih Emery dobro ispeglati. Sve u svemu realan rezultat utkamice. Ramsey više nije igrač za Arsenala, stasao za promjenu kluba.

Sveznalac-NoviProfil
17:34

Plava Armija ponovo melje!!! Svaka cast momci! Kakav fudbal igra Celsi pa to je milina za oci! Ja ovako dobar fudbal Celsija nisam gledao jos od Murinjovog Celsija iz prvog mandata! Stvarno jedno veliko bravo pogotovo za Sarija! Bio sam njegov zestok kriticar ali me pobija sa svakom novom utakmicom! Igru ima, tim ima, klupu ima, jos da dokaze da je sampion i uzme koji trofej i polozio je ispit! Sto se tice ekipe sve pohvale svima ali danas No.1 ROS BARKLI, No.2 ALVARO MORATA i No.3 RUBEN LOFTUS CIK! Svi su bili dobri ali navedeni momci kapa dole za ovo danas! #CFC

00:25

Ma kakav Siti,Liverpul ! #CFC

foreverblue
17:31

Možda i najbolji meč u sezoni, barnli nije imao šanse, zglavan napad nisu sastavili. Barkli motm, morata, vilijan, predobro, odbrana bez greške, žoržinjo maestralno, rlc se opet upisao. Ovakav meč bez azara odigrati, to mnogo govori. Kovačić će teško u prvu ako barkli ovako nastavi, nadam se čestoj rotaciji, treba nam i kova za stalno da ostane.

Kajzer
17:29

Rutinska i ubedljiva pobeda bez Azara, srusen je jos jedan mit o tome kako je Azar pola Celsija, mit uporno guran od strane navijaca Liverpoola, valjda da im bude lakse sto nisu uspeli da pobede Celsi i da opravdaju svoje tvrdnje kako ce se prosetati protiv Plavaca. Shvatite da je Celsi svestran tim gde svako moze izdominirati i dati gol, upravo je takav pristup u gradnji tima i doneo mnoge trofeje. Azar jeste najbolji igrac i od njega se kao takvog i ocekuje najveci doprinos, ali Celsi nikad nije bio jedan igrac.

dock
18:09

Upravo tako, fudbalska velicina Barnli sluzi da se na njemu ruse mitovi.

Kajzer
20:32

Sta da radim kada fudbalskoj velicini Liverpool redovno trpa golove pa ne mogu da mi posluze kao uzorak.

_mladen_
18:12

Hahaaha posle jedne utakmice ovo pises. xD i to ocajne ekipe.

Igors Stepanovs
17:29

Emeri je pogresio sa izmenama.Drzi indisponiranog Lakazeta a izbacuje PEA.Lep gol Dzake al opet je pokvario sve to kao i obicno...

17:36

Ma dobri ste covece,vratili ste se na pravi put,veceras Arsenal Fan TV!!!!

vojin denic
20:19

Bas si whore. Sta ti je ljubomora jedva cekao lik da kiksne arsenal vise gledas arsenalove utakmice nego celsija2003. Decko smesan si sa tim jadnim komentarima idi se izduvaj negde nesto radi u zivotu ne visi samo na internet i ne komentarisi vise ako nemas sta pametno da kazes.

17:27

Ma kakav Ross,to je Rols Rojs pravi i jedini legitimni naslednik Lamparda/Dzerarda.#CFC

Stabber
17:58

A sutra ces da kazes najvceci panj od igraca a preksutra da je doveden zbog toga sto je englez da nikad nije imao kvalitet itd

CFC-Macedonia
20:40

jesi ti vidovit?

00:27

Oduvek je Barkli bio top igrac,ali nije imao minutazu. Pa boze svi imaju lose utakmice,desi se.

17:27

Gde su ona cetri strucnjaka koja su ismevala Nikkicu kad je rekao da ce Palas otkinuti bodove Arsenalu? Bar se izvinite coveku ako iimate imalo obraza.

17:26

Laganica na cesto neugodnom gostovanj, Barkli u fantasticnoj formi, Wilijan se dize polagano a Morata je mogao het trik dati lagano, ali se odlicno kretao danas.

T. Henry
18:38

Ukinuo sudija bodove

Marcos Alonso
17:26

Prvih 10ak minuta Barnli je odigrao fino nakon toga je postojao samo 1 tim na terenu,moglo je i ubjedljivije cak.. Barkli je vjerovatno MOTM opravdao je broj na dresu koji nosi,bas sam pred mec sa Junajtedom rekao da treba da bude starter,Vilijan se bolje snalazi na lijevoj strani ,na desnoj je cesto jako los a danas je bio dobar,odlicna partija i Morate ali opet 2 promasena zicera,da zna bolje da ih koristi bio bi jedan od najboljih u Evropi sigurno. Sve u svem uvisoka i sigurnap objeda bez Azara svi su bili na nivou