subota 24.10.2020.
17:59

Duel reprezentivaca Srbije pripao vezisti.

EPA-EFE/Frank Augstein

U šestom kolu engleske Premijer lige, fudbaler Kristal Palasa savladali su u gostima Fulam sa 2:1.

Duel dvojice reprezentativaca Srbije, Luke Milivojevića i Aleksandra Mitrovića, pripao je vezisti koji je posle dužeg vremena zaigrao od prvog minuta u ekipi Roja Hodžsona.

Uprkos blagoj terenskoj inicijativi Fulama, "orlovi" su stigli do vođstva već u osmom minutu kada je Ridevald zatresao mrežu domaće ekipe na asistenciju Zahe.

Upravo je bivši fudbaler Mančester junajteda osigurao pobedu Kristal Palasu, igrao se 64. minut kada je hitronogi fudbaler savladao Areolu i povisio na 2:0.

Domaćin je u 86. minutu ostao sa igračem manje na terenu pošto je isključen Kamara, i pored toga uspeo je da stigne do pogotka u petom minutu nadoknade vremena preko Toma Kirnija, ali više od toga nije mogao.

Fulam se nakon novog poraza nalazi na poslednjem mestu Premijer lige sa jednim osvojenim bodom, dok je Palas peti sa 10 bodova.