• 21. decembar 2018.

• 22:53

Nesavršena, ali partija dovoljna za siguran trijumf u gostima.

PL - Liverpulova rutina, Salah i Van Dajk rasterali
U prvoj utakmici 18. kola Premijer lige Engleske, fudbaleri Liverpula ostvarili su pobedu u gostima protiv Vulverhemptona od 2:0.

"Vukovi" su bili ti koji su prvi pripretili već nakon nekoliko minuta preko Traorea, kasnije i Saisa čiji je udarac sprečio Alison.

U 18. minutu Liverpul je uzvratio na surov način pošto je Mohamed Salah iskoristio asistenciju Fabinja i doneo svom timu vođstvo.

Imao je Vulverhempton još jedan pokušaj pre odlaska na odmor kada je i Džonijev udarac ukrotio čuvar mreže "Redsa", pa se rezultat nije menjao.

Puleni Espirita Santa u drugom poluvremenu kao da nisu imali snage da pariraju Liverpulu na isti način kao i u prvom delu igre, a "dokusurio" ih je Virdžil van Dajk u 68. minutu kada je odlično reagovao na centaršut Salaha.